Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Наш город, Украина
 

Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ) на ринку нерухомості Житомира

Автор: Форест Сергій, 09 Ноября 2009, 12:01:37
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ) була заснована в 1995 році. АФНУ – це всеукраїнська громадська організація, яка створена з метою об’єднання громадян, що займаються здійсненням операцій з нерухомим майном (ріелторською діяльністю), для представництва та захисту соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, а також підтримка ріелторської діяльності в Україні. Президентом АФНУ являється Шульга Андрій Васильович.

Які функції та обов’язки АФНУ і чому так необхідна для всіх операторів ринку нерухомості Житомира та області ця організація? І які переваги має член АФНУ серед інших ріелторів?

АФНУ представляє і захищає інтереси своїх членів в Державних і громадських органах, організаціях, установах і підприємствах, а також їхніх об’єднаннях у всіх формах власності. Асоціація сприяє вивченню всесвітнього досвіду і здійснює співробітництво з аналогічними організаціями за кордоном, сприяє розвитку ділових зв’язків членів асоціації з зарубіжними організаціями. АФНУ прагне підвищити рівень обслуговування клієнтів і забезпечити захист інтересів всіх суб’єктів ринку. Інакше кажучи, ріелтор, який входить до АФНУ – це висококласний професіонал, сертифікований спеціаліст, який досконало знає всі нюанси купівлі - продажу нерухомості, якому не байдужа доля своїх клієнтів, і агентство, яке презентує цей ріелтор дає безпеку і гарантує чистоту угоди, порівнюючи з чорними маклерами, яких дуже багато в Житомирі. Відверто кажучи їм начхати на своїх клієнтів, цим «агентам» байдужа доля клієнта та його власності. Вони не несуть відповідальності за угоду купівлі – продажу нерухомості, та при перших негараздах «накивають п’ятами». Я дивуюсь житомирянам, які так з легкістю довіряють своє майно таким пройдисвітам, і закликаю наші органи правопорядку, як громадський діяч, більш ретельніше і уважніше підходити до таких горе – спеціалістів. Треба захищати наших громадян від різного роду «спеціалістів».

Членами асоціації можуть бути громадяни, які підтримують мету завдання асоціації, визнають її статут, тобто багато агентів з нерухомості можуть приєднатися до асоціації. Активно організація почала розвиватися на початку 2009 року. За цей короткий період часу відбулося багато подій, які сприяли розвитку АФНУ в Житомирському регіоні. 10.06.09 відбулося урочисте засідання членів АФНУ, присутнім був віце - президент АФНУ Злидень Ф.А., пізніше відбувся круглий стіл за участю президента Асоціації. А також проходили в Житомирі з 29 липня 2009 року кваліфікаційні курси, після яких 35 агентів успішно склали іспит за професійною програмою операцій з житловою та нежитловою нерухомістю. Ті ріелтори, які мали вищу освіту, отримали кваліфікаційні сертифікати, необхідні для проведення операцій з нерухомості на території України, затверджені фондом Держмайна України.

20 листопада відбудеться загальні збори АФНУ при підтримці ЗМІ, на яких буде розглянуто багато питань стосовно розвитку відділення АФНУ в Житомирі. Голова відділення АФНУ в Житомирі є Зайченко В.В., директор АН «Ріел – Сервіс», який активно розвиває ідеї АФНУ. На сьогоднішній день в асоціацію входить більше 60 агентів з нерухомості, ця кількість постійно збільшується.

Я розумію – багато агентств з нерухомості відноситься скептично до Асоціації. Але в наступному році планується прийняти «закон про ріелторську діяльність» , який зобов’яже всіх ріелторів дотримуватись єдиних правил «гри» на ринку нерухомості, який захистить ріелтора в правовому полі.

Маємо надію, що ідею АФНУ підтримають ріелтори Житомирської області, та асоціація буде впевнено розвиватися.
Автор: Форест Сергій http://aktiv-plus.zthata.com/
Наш город | 09 Ноября 2009 | Просмотров: 10885 | Недвижимость, Житомир
Комментариев: 1
kwadrat
1 Вячеслав (kwadrat)   • 00:22:07, 18 Января 2018 [Материал]

Дуже цікава стаття, шкода, що не бачив її раніше. Але правильніше було б написати: "...Активно організація почала розвиватися на початку 1998 року (!!!) - це співдає в історії міста з моментом, коли агента Зайченко В.В. вигнали за непорядність з ріелторської компанії КВАДРАТ. За 10 років Житомирське обласне відділення стало одним з найчисленніших в Україні, якщо перерахувати на кількість населення міста. А в 2009 році згаданий пан Зайченко В.В. дивним чином отримав цілком сформований підрозділ асоціації, який схоронив власними руками вже найближчим часом. Скоро пана Зайченка було виключено і з асоціації за цілим рядом порушень та перевищень повноважень, але в основному за непорядність- люди такого віку не змінюються. З плином часу було б цікаво отримати коментар до цієї публікації про те, де зараз цей дивний чолов"яга і які саме "ідеї організації" він "активно розвиває")))

Читайте также на эту тему: