Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Коммунальное имущество г.Житомир которое будет сдано в аренду

Автор: Владимир Дебой, 30 Августа 2011, 12:33:47
З метою раціонального використання комунальної власності м. Житомира, розглянувши звернення фізичних, юридичних осіб про оренду комунального майна та рекомендації комісії у справах використання нежилих приміщень комунальної власності міста від 19.08.11 (протокол № 5), відповідно до ст. 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України "Про оренду державного та комунального майна”, Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 18.03.09 № 877 та Порядку проведення конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 18.03.09 № 878, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на укладання договорів оренди, відповідно з орендною платою за 1 кв.м без ПДВ за базовий місяць розрахунку, терміном:

1.1. До 31 грудня 2012 року приватному підприємцю Шелепі А.П. нежитлових приміщень площею 48,4 кв.м в будинку № 24 по вул. Великій Бердичівській під офіс з орендною платою 42 грн.

1.2. Дванадцять місяців:
1.2.1. Приватному підприємцю Рудзей Є.С. нежитлових приміщень площею 36,6 кв.м в будинку № 9 по вул. Великій Бердичівській під творчу майстерню з орендною платою 30 грн. 30 коп.

1.2.2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Колос-Трейд” приміщення магазину в будинку № 14 по провулку Крилова площею 45 кв.м для здійснення торговельної діяльності з орендною платою 32 грн. 83 коп.

1.3. Два роки одинадцять місяців:
1.3.1. Приватному підприємцю Вінській І.В. нежитлових приміщень площею 35 кв.м в будинку № 7 по вул. Басейній під підсобні приміщення з орендною платою 4 грн. 64 коп.

1.3.2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Украгропродукт” нежитлових приміщень площею 24,46 кв.м в будинку № 55 по вул. Вітрука під офіс з орендною платою 25 грн.

1.3.3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Рекламне джерело” нежитлових приміщень комунального підприємства "Гагарінське” площею 25 кв.м за адресою вул. Гагаріна, 47 під фотоательє з орендною платою 15 грн. 16 коп.

1.3.4. Приватному підприємцю Олійнику В.О. частини нежитлового приміщення комунального закладу "Палац культури” площею 5 кв.м за адресою вул. 1 Травня, 12/5 для встановлення кавомату з орендною платою 31 грн. 45 коп.

1.3.5. Благодійній організації "Лікарняна каса Житомирської області” нежитлового приміщення комунальної установи "Центральна міська лікарня № 1” площею 13,4 кв.м за адресою вул. Велика Бердичівська, 70 для розміщення організації з орендною платою 7 грн.

1.3.6. Благодійній організації "Лікарняна каса Житомирської області” нежитлового приміщення комунальної установи "Центральна міська лікарня № 2” площею 12 кв.м за адресою вул. Сабурова, 2-а для розміщення організації з орендною платою 6 грн.

1.3.7. Приватному підприємству "Скефалд” нежитлового приміщення комунального спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства "Зеленбуд” площею 13,2 кв.м за адресою провулок Кавалерійський, 13 під офіс з орендною платою 30 грн.

1.3.8. Публічному акціонерному товариству "Укрсоцбанк” частини нежитлового приміщення Житомирської міської ради за адресою майдан ім. С.П. Корольова, 4/2 площею 5 кв.м для розміщення банкомату з орендною платою 111 грн.

1.3.9. Житомирський обласній (крайовій) організації Народного Руху України нежитлових приміщень площею 53,44 кв.м в будинку № 102 по вул. Шевченка для розміщення організації з орендною платою 17 грн. 50 коп. за результатами конкурсу на право укладення договору оренди.

1.3.10. Приватному підприємцю Ракович М.С нежитлового приміщення площею 2,6 кв.м в будинку № 2/98 на майдані Згоди під майстерню по ремонту годинників з орендною платою 160 грн. за результатами конкурсу на право укладення договору оренди.

1.3.11. Публічному акціонерному товариству "Кредитпромбанк” частини нежитлового приміщення комунального підприємства "Житомирводоканал” за адресою вул. Черняховського, 120 площею 5 кв.м для розміщення відділення з орендною платою 100 грн.

1.3.12. Публічному акціонерному товариству "Укрексімбанк” частини нежитлового приміщення комунального підприємства "Житомирводоканал” за адресою вул. Черняховського, 120 площею 5 кв.м для розміщення банкомату з орендною платою 100 грн.

1.3.13. Публічному акціонерному товариству "Укрексімбанк” частини нежитлового приміщення комунального спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства "Зеленбуд” площею 5 кв.м за адресою вул. Київська, 50 для розміщення банкомату з орендною платою 110 грн.

1.3.14. Публічному акціонерному товариству "Укрексімбанк” частини нежитлового приміщення комунального підприємства готельне господарство "Житомир” площею 5 кв.м за адресою майдан Перемоги, 6 для розміщення банкомату з орендною платою 112 грн.

1.3.15. Публічному акціонерному товариству "Райффайзен Банк Аваль” частини нежитлового приміщення комунального підприємства готельне господарство "Житомир” площею 5 кв.м за адресою майдан Перемоги, 6 для розміщення банкомату з орендною платою 120 грн.

1.4. П’ять років:
1.4.1. Приватному підприємцю Ковалю А.О. нежитлових приміщень площею 16,5 кв.м в будинку № 4 по вул. Мануїльского під майстерню по ремонту взуття з орендною платою 10 грн.

1.4.2. Приватному підприємству "Водні ресурси” нежитлових приміщень площею 88,8 кв.м в будинку № 23 по вул. Старовільській під автомийку з орендною платою 10 грн.

1.4.3. Приватному підприємцю Возному О.А. нежитлових приміщень загальноосвітньої школи № 19 площею 280,19 кв.м за адресою вул. Лесі Українки, 71 під майстерню по ремонту та обслуговуванню автомобілів з орендною платою 8 грн. 50 коп.

1.4.4. Товариству з обмеженою відповідальністю "Бренд Сіті” нежитлових приміщень комунального підприємства "Інспекція з благоустрою міста Житомира” площею 152,2 кв.м за адресою проспект Миру, 15-а (туалет) для розміщення торговельного об’єкту, що здійснює продаж товарів підакцизної групи з орендною платою 30 грн.

1.4.5. Приватному підприємству "Перша приватна клініка” нежитлових приміщень площею 84,15 кв.м в будинку № 47 по вул. Великій Бердичівській для розміщення приватного закладу охорони здоров’я з орендною платою 71 грн.

1.5. Сім років товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ-маркет” нежитлових приміщень магазину комунального підприємства "Ветеран” площею 1049,1 кв.м за адресою вул. Московська, 54 для розміщення торговельного об’єкту, що здійснює продаж товарів підакцизної групи з орендною платою 28 грн. 28 коп.

2. Надати дозвіл на укладання договорів оренди терміном два роки одинадцять місяців на розміщення обладнання базових станцій стільникового зв’язку приватному акціонерному товариству "Київстар ДЖ.ЕС.ЕМ.” в комунальному спеціалізованому ремонтно-будівельному підприємстві "Зеленбуд” за адресою провулок Кавалерійський, 13, в комунальному підприємстві "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління” за адресою вул. Вітрука, 11 та комунальному підприємстві "Гагарінське” за адресою вул. Гагаріна, 47 з орендною платою відповідно по 2500 грн. без ПДВ за базовий місяць розрахунку.

3. Надати дозвіл на укладання договорів оренди, відповідно з орендною платою за 1 годину без ПДВ за базовий місяць розрахунку, терміном два роки одинадцять місяців:

3.1. Приватному підприємцю Штурбі В.К. нежитлового приміщення загальноосвітньої школи № 6 площею 30 кв.м за адресою майдан Короленка, 7 для проведення занять з іноземних мов з орендною платою 4 грн. 25 коп.

3.2. Житомирській міській федерації Таеквон-до І.Т.Ф. нежитлових приміщень загальноосвітньої школи № 12 площею 171,3 кв.м за адресою Старий Бульвар, 4 для проведення занять з орендною платою 9 грн. 05 коп.

3.3. Приватному підприємцю Білій Г.А. нежитлових приміщень Житомирського міського колегіуму площею 278,1 кв.м за адресою вул. Мануїльського, 18 для проведення занять з хореографії з орендною платою 42 грн. за результатами конкурсу на право укладення договору оренди.

4. Орендар зобов’язаний погодити в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради розміщення реклами та інформаційних вивісок, до початку здійснення діяльності привести орендоване приміщення у відповідність до містобудівних, санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог, визначених відповідною документацією, застрахувати орендоване приміщення на користь орендодавця в день підписання договору оренди.

5. Комунальному підприємству "Агентство з управління майном” Житомирської міської ради укласти договори оренди з орендарями на термін, вказаний в пунктах 1-3. Пункти 1-3 рішення втрачають чинність у разі неукладання орендарем договору оренди упродовж 15 днів.

6. Начальникам комунальних виробничих житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств №№ 1-16, керівникам комунальних підприємств та установ підписати акти приймання-передачі орендованого майна з орендарями у день укладання договору оренди та укласти договори про відшкодування експлуатаційних витрат.

7. Надати дозвіл на передачу в суборенду орендованих приміщень на період дії договору оренди товариству з обмеженою відповідальністю "Житомирський міський інформаційний центр” на частини нежитлових приміщень площами 27,3 кв.м та 5 кв.м для розміщення відповідно відділення та банкомату публічного акціонерного товариства "Кредитпромбанк”з суборендою платою 100 грн. 65 коп.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

Міський голова В.М. Дебой
Автор: Владимир Дебой
Наш город | 30 Августа 2011 | Просмотров: 8091 | Недвижимость, аренда, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: