Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Наш город, Украина

Извращенец поиздевался над козой

Автор: Олексій Бовсюнецький, газета Субота, 13 Ноября 2009, 16:04:41
БІЛЯ КОЗИ ЖІНКА ЗНАЙШЛА ПРЕЗЕРВАТИВИ

-Я спочатку подумала, що хтось викручує лампочку. Як я підійшла ближче, а там стоїть коло моєї кози Колька і щось їй там робить. Я його нагнала звідти, - каже 69-річна Ганна Михайлівна.

Біля кози жінка знайшла два презерватива.

– Осьо ці пузирі, - виносить з хліва. – То ти ж іди до дівчат в клуб, там же музика доладня. Так ні – рішив познущатися над твариною.

Ганна Михайлівна виводить на вулицю козу. Пенсіонерка тримає її на повідку і гладить.

-Яке ж мені горе наробив, - хитає головою Чмут. – Як я любила ту козу. Вона в мене вже другий год. Торік привела маленьке козеня. Молоко гарне давала і багато. А зараз також дає, але я не можу після того пити, виливаю на вулицю.

Ганна Чмут мешкає у будинку по вул. Жовтнева, 6 сама. Чоловіка та дітей ніколи не мала. Все життя працювала на фермі дояркою. У 1961 р. застудила вухо і їй зробили операцію. Має другу групу інвалідності, недочуває.

-Була нормальна коза і ту спаскудили. Що мені тепер робити? Я зверталася в контору (сільську раду – ред.), але ніякої реакції, – плаче старенька.

Починає ще дужче плакати, коли розповідає про пенсію.

-Я маю 700 грн. за свій стаж. В мене вдома немає ні газу, ні телевізора. Навіть електроплита і та не робить. Мусила викинути грубу, бо була розвалена. Дуже хотіла получити оту тисячу з ощадкнижки, але так нічого не получила, - зітхає вона.


«ТА БРЕХНЯ ВСЕ ЦЕ»

За 10 хвилин ходи по вул. Московська, 4 живе Микола Сайкевич (прізвище змінено – ред.). чоловік виглядає з ганку своєї хати. Вдягнений у чорний гольф, спортивні штани та в’язану шапку. Виходить до нас і запалює сигарету.

Запитуємо, чи правда, що він має відношення до історії із козою.

-Та брехня все це, - посміхається Микола. – Це ті баби в конторі таке розказують. Добалакаються вони.

Каже, що в селі дівчат вистачає.

-Хто перший вхопив дівчину – тому й добре. І взагалі хто зараз з умом дружить? – затягується він.

Говорить, що й так проблем у нього вистачає, бо немає роботи. Сайкевич підробляє на халтурах в сусідів, а на зароблене розважається у Коростишеві.

-Так погуляв недавно, що побили й розділи.

Жаліється, що влітку цього року ледь не загинув у пожежі. Коли він спав, загорівся матрац. Докуривши сигарету, прощається і йде в дім.


«ТРОХИ З ГОЛОВОЮ НЕ ДРУЖИТЬ»

Односельчани Миколи відгукуються про нього по-різному. Проблеми із психікою у Миколи Сайкевича з’явилися 10 років тому, можливо, через те, що від нього пішла мати Галина, а потім знову повернулася. У селі кажуть, що подібні вади мав його батько.

-Та нормальне бідове хлопченя. Трохи з головою не дружить. Сам балакає до себе,кривляється. Але шкоди нікому не робить. Правда, після тої кози молоденькі дівчата бояться ввечері ходити по селу, - каже жінка, яка не хоче називати свого імені.

Її попутниця додає, що Чмут могла вигадати цю історію:

-Вона мене відьмою називала. Де ж це таке бачено? Може, тому й захотіла намовити на Колю. Що хочете, то й придумає.

Сусідка Ганни Чмут Надія Михайлівна розказує, що Микола має довідку з психлікарні.

-Мені казали, що він якось прийшов до лікаря з дзеркальцем і пінцетом і просив вирвати щось у нього в носі. Такий чудний він, - згадує Надія Михайлівна.

Секретар сільської ради Лідія Назарівська сказала «Суботі», що свідків події із козою не було, відтак ніхто не бачив Миколу того дня на подвір’ї Чмут.

-Да, він хлопець з мухами. Голова ради викликав його до себе і провів бесіду, - розповіла Назарівська.

Село Старосільці засноване у 1600 р. Воно знаходиться по дорозі з Коростишівської об’їзної до Черняхова. Місцеві працюють на 10 приватних підприємствах по переробці граніту та сільськогосподарській фірмі «Нива».

Автор: Олексій Бовсюнецький, газета Субота
Наш город | 13 Ноября 2009 | Просмотров: 20154 | Житомирская область, Извращенцы
Комментариев: 2
Muz
1 Игорь (Muz)   • 23:25:08, 15 Ноября 2009 [Материал]

Так и не понял, что Колька сделал с козой.....статья НИОЧЁМ...
Svoboda
2 Виктор (Svoboda)   • 00:52:27, 16 Ноября 2009 [Материал]

Газета "Болото", как всегда, в своём амплуа - в каждый дом зверские убийства, половые извращения, аферистки-гадалки ...
Лучше бы хохмой поделились, как коммунистов "киданули"- содрали тысячу гривен за освещение пресс-конференции, на которую даже не явились. Вот это извращение!

Читайте также на эту тему: