Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

Дениши, Тригорье и Буки - лучшие места для проживания и отдыха в Житомирской области

Автор: Олена Ткачук, газета Меркурий, 13 Июня 2010, 17:54:17Де жити цікаво?


Якщо проаналізувати історичні тенденції щодо вибору визначеного місця проживання жителів Житомирщини, то можна помітити, що відбувалася почергова зміна: то на користь міст, то, навпаки, на користь сільської місцевості. Критеріями вибору ставали зручне транспортне сполучення, насиченість інфраструктури або ж, навпаки, відлюдненість й максимальна "первісність" природи. Проте незмінним фактором впевненого вибору в усі часи була можливість цікаво та весело проводити вільний час.

Які ж розваги пропонує периферійна місцевість, що сьогодні впевнено лідирує за рівнем престижу? Скептики щиро здивуються усьому різноманіттю розваг, які гарантують деякі сучасні селища Житомирщини… Найбільш яскравими прикладами є села Буки та Тригір'я Житомирського району. На перший погляд, це тихі мальовничі поселення, які приваблюють лише красою навколишньої природи та екологічно чистою територією. Але ж недарма тут все частіше можна побачити відомих політичних діячів, представників шоу-індустрії, успішних бізнесменів!

"Унікальна природа стала запорукою корисного, цікавого та продуктивного дозвілля" - говорить голова Буківської сільської ради Шпак М.М. Любителям дачних пікніків смачного шашлику природою тут створені усі умови, а ті, хто полюбляє більш активний відпочинок, можуть насолодитися прогулянками по первісному лісу у пошуках грибів та ягід або пополювати в мисливських угіддях. Якщо ж Ви віддаєте перевагу риболовлі, то можете взяти човен та спробувати упіймати сома. Любителі адреналіну не залишаться байдужими до водних скутерів, віндсерфінгу та інших сучасних молодіжних водних розваг.

Тут можна знайти втіху на будь-який смак та у будь-яку пору року. Навіть взимку катання на санчатах, ковзанах та прогулянки верхи додадуть настрою та відволічуть від повсякденних турбот навіть най-більш заклопотаного бізнесмена.

Отже, ці невеличкі селища мають неабиякий потенціал. Подібних місць на Житомирщині практично не залишилося, а бажання жити цікаво, ще й в екологічному місці з родзинкою, лише зростатиме.


Де жити корисно?

Одним із найбільш важливих факторів, які впливають на вибір місця проживання, є потенційний впив оточуючого середовища на здоров'я людини. Щороку ми радіємо десяткам нових винаходів науки та техніки, які полегшують життя і додають комфорту. Але ми не замислюємось, що науково-технічний прогрес забирає все більше екологічно безпечних місць для нашого проживання. Промислові зони, які раніше знаходилися на окраїнах міст, подалі від спальних та ділових районів, нині межують з житловими будинками та офісами. Тому придбати чи побудувати житло в органічному місці стає все складніше…

В цьому розумінні Житомир не є винятком, однак навколо міста ще залишилося декілька привабливих територій. Найбільшої уваги заслуговують, зокрема, села Дениші, Тригір'я та Буки, що знаходяться на відстані близько 20 км від обласного центру в Чуднівському напрямку. Адже недаремно тут вже декілька десятиліть успішно функціонує санаторій "Дениші", що відомий далеко за межами України.

Тригір'я та Буки простяглися на березі річки Тетерів й відділені від навколишньої метушні старовинним лісом. Унікальне поєднання чистого повітря, води та багатої флори дозволить не лише реалізувати свої мрії про престижне помешкання, а й допоможе зберегти здоров'я.

Багато відомих людей вже переїхали сюди або саме будують заміські будинки, щоб мати можливість відпочити на лоні первісної природи. Адже що може бути краще за збирання грибів, ягід, риболовлю чи полювання після напруженого, стресового тижня? А чого вартий щебет пташок на сході сонця?

"В Буках турбуються про забезпечення відновлення здоров'я мешканців та гостей", - говорить голова Буківської сільської ради Шпак М.М.

На сьогодні активно йде робота по створенню спортивних майданчиків та навіть декількох відновлювально-оздоровчих комплексів. Влітку сюди приїжджає багато любителів водних видів спорту для того, щоб поплавати на сучасних човнах та водних мотоциклах чи підняти вітрило (адже для віндсерфінгу тут чудові умови). Останні засоби спілкування з водою не тільки дозволяють відчути себе частиною модної еліти, але й оздоровитися!

І навіть холодний зимовий день Ви зможете перетворити тут в незабутню, пронизану адреналіном, дитячим захопленням і відчуттям польоту пригоду, адже прогулянка по лісовим дорогам на санчатах з трійкою коней не залишить байдужим нікого…

А для тих, хто бажає не лише відпочити, а й збагатитися духовно - завжди відкриті двері Свято-Приображенського Троїцького монастиря, який видно з вікон будь-якого буківського будинку.

Таких унікальних місць в плані корисності стилю життя, як с. Буки, поблизу Житомира практично не залишилося. Тому більшість розташованих вздовж води земельних ділянок тут вже продані та ведуться будівельні роботи. Залишається лише привітати власників з вдалими інвестиціями у своє здоров'я!
Автор: Олена Ткачук, газета Меркурий
Украина | 13 Июня 2010 | Просмотров: 18198 | Дениши, Житомирская область, Тригорье
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: