Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Юмор, Прес-релізи, Місто, Україна

Колхозний піар. Старту передвиборчої кампанії в Житомирі присвячується

Автор: Фелікс Завойський, 10.08.2010, 13:14:45

Як завжди неочікувано, під неймовірну спеку стартували місцеві передвиборчі перегони.

Не обійшов цей факт і наших провінциальних шукачів політичної фортуни. І звісно ж, відмовившись від «зажравшихся» столичних політтехнологів, назначають займатись промоцією своєї персони «талановитих» діячів народного господарства. Вочевидь за заповітом лєніна живуть і вірять, що кухарка може керувати принаймні передвиборчим штабом.

В один із спекотних днів «політичні благодєтєлі» від партії «Українська платформа» обрали за об’єкт своєї піар-кампанії Богунський кар’єр.

І насправді, ситуація на узбережжі водойми ілюструє всю глибину культури наших любих житомирян. У відповідь на це, команда платформеного оргкомітету, яка до нещодавна працювала погоничами рогатої худоби, зібрала групу студентів одного з житомирських вузів на політичні госпроботи.

Поки студенти оглядали живописні сміттєві холми, політичні погоничі на місці складали стратегію роботи під кодовою назвою «кумандувать студєнтамі». За що ініціативній молоді була обіцяна паперова винагорода, правда не уточнювалось, чи це буде погрузка мукулулатури чи підкуп виборців.

Найбільше обурення викликає те, що нашій політичній еліті глибоко байдужі проблеми міста. Болючі питання розлядаються лише як можливість самопіару.

І на завершення – оповідка про діда Коцюбка.

Жив був борець за справедливість – легіонер Коцюбко. І було все добре і щасливо, де з’являлись його чудодійні плакати-портрети. Але була у Коцюбка фіра, під назвою «Вольва-джип». І дуже піклувався він про її чистоту. Настільки піклувався, що одного разу, припаркувавшись посеред тротуару по вулиції Київській, вирішив вигребсти з неї все сміття, накопичене за багато років тяжкої роботи. І викинути його не куди-небудь, а прямо на тротуар, під ноги людям.

Отака історія...http://img.zhzh.info/_ph/1/2/303240160.jpg
Автор: Фелікс Завойський, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info
Місто | 10.08.2010 | Переглядів: 7467 | Житомир, выборы депутатов

Читайте також на цю тему:

Коментарів: 0