Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Кабельное телевидение Житомира. Как побороть монополию и тарифы?

Автор: Анатолій Morf Кушнірук, 26 Августа 2010, 15:19:47
В Україні сьогодні послугами кабельного телебачення користуються біля двох мільйонів абонентів, що складає приблизно 7,5 млн. населення. Ці послуги реально надають близько 300 компаній кабельного телебачення.
10% (близько 200 тис.) всіх абонентів кабельного телебачення України є абонентами широкополосних мереж. Тільки половина з них (не більш 5% від загальної кількості абонентів) є абонентами широкополосних мереж з повним сервісом, де представляються послуги з використанням зворотного каналу - Інтернет, цифрові пакети, відео вдома і т.д.

Темпи нового будівництва мереж кабельного телебачення вкрай низькі і складають приблизно 5000 абонентів на місяць, тобто приріст кількості абонентів кабельного телебачення на Україні складає близько 3% на рік, тобто ринок практично не розвивається. Середня абонплата на кабельне телебачення (відкритий загальнодоступний пакет) по Україні 11 гривень з абонента на місяць. 

Отже робимо висновки! Наша Житомирська кабельна мережа перебуває у своерідній змові з нашою владою та органами місцевого самоврядування, і саме через це жоден інший провайдер не може потрапити до наших домівок та скласти гідну цінову та якісну конкуренцію існуючим "кабельщикам"!

Просто і для всіх: Анатолій Morf Кушнірук
Автор: Анатолій Morf Кушнірук
Наш город | 26 Августа 2010 | Просмотров: 7764 | телевидение, Житомир
Комментариев: 1
woland
1 Влад (woland)   • 16:08:43, 26 Августа 2010 [Материал]

ТВ маст дай!

Читайте также на эту тему: