Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Градовский и Шинкарук спели для житомирскийх медиков. ФОТО

Автор: Объектив, 10 Октября 2010, 21:22:41
У п’ятницю, 8 жовтня, в Житомирському обласному медичному консультативно- діагностичному центрі відбулась зустріч друзів. Популярний співак, а віднедавна начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Юрій Градовський, «заслужений бард України» Володимир Шинкарук та гуморист і журналіст Віктор Мельниченко дали концерт для друзів – експертів «Лікарняної каси Житомирської області».

«Лікарняна каса Житомирської області» стала українським прообразом страхової медицини. Досвід Житомирщини сьогодні вивчається на найвищому державному рівні, адже «Лікарняна касса» стала рятувальним кругом для багатьох людей в час, коли, за висловом Володимира Шинкарука, «дорожче від здоров'я – тільки лікування».

Дружба і командний дух перемагає хворобу. В цьому впевнений Президент «Лікарняної каси Житомирської області» заслужений лікар України Валентин Парій. Вже стали афоризмом його слова, сказані у нелегкий час популярному поету і виконавцю Володимиру Шинкаруку: «Ми обов’язково переможемо. Адже нас багато, а хвороба - одна». Валентин Дмитрович зробив багато, аби улюбленець і гордість Житомирщини Володимир Шинкарук зміг побороти тяжку хворобу.

Концерт став дружнім дарунком колективу «Лікарняної каси» на чолі з Валентином Парієм. Володимир Шинкарук не лише дарував лікарям власні пісні та вірші, а й постав у досить незвичному для нього амплуа – пародиста. Він вдало зобразив не лише обох Леонідів Іллічів – Леніна та Брежнєва, а й свого сусіда Дядю Мішу, який вже став легендарним героєм. Мало кому відомо, що знаменита історія дуету «Кролики» про п’яницю, перед яким піднявся асфальт і вдарив його по лобі, після чого чоловік всю ніч проспав стоячи, - це реальний факт, який відбувся в Житомирі з сусідом Володимира Шинкарука.

Юрій Градовський, якого Павло Мрежук геніально влучно назвав «начальником культури Житомирської області», виконав власні пісні. Серед них - «Доченька», яку подарував Юрію Градовському Іосиф Кобзон. Юрію Григоровичу особливо приємно було співати про донечку, адже саме цього дня до нього з Москви приїхала донька з зятем.

Віктор Мельниченко, учасник популярного жарт-клубу «Побрехеньки», вкотре підтвердив, що сучасний український гумор існує і абсолютно спокійно конкурує з розтиражованим російським. Один маститий журналіст про Віктора якось сказав: «Цей хлопець добре пише. Це й не дивно – з його прізвищем». Таку характеристику «невизнаний родич майора Мельниченка» вкотре виправдав.

У фіналі концерту звучала «Родина» нашого земляка Вадима Крищенка. Великим дружним родинним колом легше жити і в хворобі, і в здоров’ї. Адже, як написав Володимир Шинкарук: «Справжній друг – це наче другий ти, справжній друг – це твоє друге я».

Юрій Градовський заспівав для експертів «Лікарняної каси» пісню, подаровану Кобзоном

Юрій Градовський заспівав для експертів «Лікарняної каси» пісню, подаровану Кобзоном

Юрій Градовський заспівав для експертів «Лікарняної каси» пісню, подаровану Кобзоном

Юрій Градовський заспівав для експертів «Лікарняної каси» пісню, подаровану Кобзоном
Автор: Объектив http://z-obektiv.com/culture/619-yurij-gradovskij-zaspivav-dlya-ekspertiv-likarnyanoy
Наш город | 10 Октября 2010 | Просмотров: 5881 | концерт, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: