Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Житомир снова засыпает снежком. ФОТО

Автор: Сергій Фещенко, 27 Февраля 2012, 21:24:37 Житомир снова засыпает снежком. ФОТО


Сьогодні Житомир потрохи засипає сніжком. То починається, то перестає. Місто знову причепурилося у білий. Неестетичні чорні кучугури стали веселішими.

Зима слабенька вже, але показує, що ще має якусь силу. Вчора в Житомирі її офіційно відправили на відпочинок. Спалили опудало, яке, згідно народних вірувань, символізувало все зле і лихе, що нас оточує. Тепер можна чекати тепла.

Ця зима в Житомирі взагалі якась нестандартна. Новий рік зустріли без снігу. До Водохреща його взагалі не було. Потім за декілька днів намело цілі кучугури. Цікаво слухати людей. Коли півзими з неба ні сніжинки, дехто зі знайомих "молився", що дуже хоче, щоб нарешті випав сніг, бо "з ним весело". Як тільки він випав - через декілька днів довелося почути від тих самих "оптимістів", що сніг у Житомирі їм вже заважає нормально пересуватися і взагалі "скоріше б він розстав".

Ще древні підмітили, що людині дуже хочеться саме того, чого у неї зараз нема. Неважливо, чи треба воно їй. Раз нема - значить хочеться. А отримаєш - перестаєш цінувати і захочеш вже чогось іншого.

Я до того веду, що треба цінувати те, що маєш, звісно, не перестаючи прагнути до кращого. І тоді тобі буде добре за будь-якої погоди.

Автор: Сергій Фещенко http://reporter.zt.ua/news/6039-zhitomir-znovu-prichepurivsya-u-biliy
Наш город | 27 Февраля 2012 | Просмотров: 2805 | погода, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: