Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Продукти та напої

Вирощування огірків на шпалерній сітці

Автор: Оксана Загороднюк, 14.04.2024, 14:26:46 Вирощування огірків на шпалерній сітці

Вирощування огірків — це складний процес, який вимагає уваги до деталей та постійного вдосконалення методів. Одним з інноваційних підходів до вирощування цієї культури є використання шпалерної сітки. У цій статті ми розглянемо, як саме шпалерна сітка допомагає підвищити врожайність та зробити процес вирощування огірків більш ефективним.

Оптимізація простору та світла

Використання шпалерної сітки дозволяє оптимізувати використання доступного простору в теплиці або на городі. Огірки, вирослі на сітці, мають можливість росту вверх, захоплюючи менше площі, що забезпечує ефективне використання простору. Крім того, такий спосіб вирощування дозволяє рослинам отримувати більше світла, оскільки вони не тільки не захаращуються, але і отримують доступ до сонячних променів з усіх боків.

Підтримка росту та захист рослин

Сітка для саду служить опорою для стебла та гілок огірків, підтримуючи їх під час росту. Це дозволяє рослинам розвиватися рівномірно та зменшує ризик пошкоджень чи перелому стебла через вітряні удари або важкі плоди. Крім того, шпалерна сітка може слугувати захистом від паразитів та шкідників.

Збільшення врожайності та його збереження

Огірки, вирощені на шпалерній сітці, частіше формуються рівномірними та прямими, що полегшує їх збирання та зберігання. Крім того, цей метод вирощування сприяє збільшенню кількості плодів на одиницю площі, що в результаті призводить до підвищення врожайності.

Щоб правильно організувати процес головне обрати місце, яке буде мати світло з усіх боків, не в тіні, а також навколо сітки має відбуватися циркуляція повітря, але не на протязі. Потім установіть те, на що будете кріпити сітку і можна розпочинати висадку огірків. Не розташовуйте рослини близько одна від одної, або після перших сходів приберіть зайве, залежно від сорту огірків та рекомендацій виробника.

Коли кущі огірків стануть потрібної величини — закріпіть сітку, а на неї кущики рослини. Регулярно перевіряйте рослини та підтримуйте їх, прив'язуючи стебла до сітки за необхідності. Дотримуйтесь рекомендацій з поливу, добрив та захисту від хвороб та шкідників.

При вирощуванні огірків на шпалерній сітці збирайте плоди регулярно, бо велика кількість важких плодів може спричинити пошкодження конструкції. Виконуйте обслуговування сітки та рослин, регулярно обрізаючи висохлі або пошкоджені гілки. Це допоможе підтримувати здоров'я рослин та збільшити врожайність.

Гарного врожаю. 

Автор: Оксана Загороднюк, редактор рубрики "Продукти та напої" на ЖЖ.info


Продукти та напої | 14.04.2024 | Переглядів: 355 | огірки, огурцы, сад, овощи, Город

Читайте також на цю тему: