ЖЖ інфо » Статті » Україна |
У 2023 році, аграрна галузь є однією з популярних у сенсі започаткування власної справи в Україні. Подібний бізнес - це не просто обробка земельних ділянок або розведення тварин. Це унікальний тип підприємства, який потребує регулярного планування, оновлення знань та збільшення технічних можливостей.
Починати агробізнес потрібно з розробки якісного бізнес-плану, що допоможе не тільки у питання самоорганізації, але й дозволить поділитися власними ідеями з іншими людьми. Основу документу повинна становити певна категорія продукту або послуги, що збирається надавати бізнесмен. Також, він включає всі тип фінансових витрат, від оренди нерухомості до закупівель обладнання. Тим часом відволіктися і поміркувати надає можливість промокод elslots, за допомогою якого можна ще й трохи заробити.
Попри вичерпну бізнес-стратегію, у людини повинні бути певні знання стосовно обраної справи. До того ж не варто нехтувати ознайомленням із новими технологіями, які можуть підвищити потенціал справи. Разом з цим, планування агробізнесу передбачає:
Щодо реєстрації, це важчий процес, тому що доведеться зібрати купу документів та вистояти черги у різні кабінети. Не варто забувати, що під будь-який агробізнес в Україні, існують індивідуальні ліцензії (надаються податковою службою). Реєстрація компанії за назвою та отримання податкового номера також можливе лише у податковому органі.
Одним з трендових напрямків у цьому році є виготовлення сиру. Він стане у пригоді тим, хто має велике господарство із великою рогатою худобою та надлишком молока. Користь у тому, що не потрібно сплачувати оренду та купляти сировину.
Також, перспективно займатися виготовленням екопродуктів без ГМО. До органічних продуктів відносяться: молоко, м’ясо, крупи, овочі, фрукти та зерно. Почати бізнес можливо на площі від 2 гектарів.
Ще однією прибутковою ідеєю є розведення куріпок, які дають м’ясо та яйця. Сьогодні, яйця взагалі окрема розмова, тому що вони мають досить великі розцінки. З цього приводу, бізнес має непогані перспективи.
Для початківців, що мешкають в селі, підійде й вирощування лікарських рослин. Під цей агробізнес можна виділити площу від 10 соток до 10 гектарів. Все залежить від обсягів та власних побажань.
Автор: Сергій Ковальчук, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info