Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Украина

У Житомирі стартував новий проект Олександри Нонік: «Міс Старшокласниця 2017»

Автор: , 15 Февраля 2017, 16:42:05 У Житомирі стартував новий проект Олександри Нонік: «Міс Старшокласниця 2017»
У Житомирі стартував новий колосальний проект від модельної агенції «Nonik models», на чолі із Олександрою Нонік та Світлани Невмержицької. Суть його полягає у тому, що усі старшокласниці міста Житомира отримують можливість не лише позмагатися за титул найкрасивішої, а й за 10 тис грн для розвитку рідної школи. Конкурс носить однойменну назву «Міс Старшокласниця 2017».

Наразі проводяться відбірні тури для кожної школи Житомира. Своїх переможниць і разом представниць на заключному конкурсі, мають школи № 5, №6, №14, №22, № 27, а також гімназія № 23. Крайній конкурсний відбір відбувся 11 лютого, під час якого головний організатор конкурсу Олександра Нонік, вирішила зробити виключення через безмежну красу дівчат, і обрала не по одній, а по дві представниці від ЗОШ №5, №6 та гімназії №23.

На питання: «Чи буде продовжуватись така тенденція відбору учасниць?», Олександра відповіла: «Мій конкурс, що хочу те і роблю. Якщо дівчата будуть настільки неймовірні як цього разу, я можу обрати навіть не дві, а три переможниці відборочного конкурсу. Все залежить тільки від дівчат».

Олександра також зізнається, що спочатку цей конкурс задумувався як рекламна акція на рік, проте зараз вона горить ідеєю подарувати 10 тис не лише одній дівчині-учасниці, а хоче по максимуму обдарувати кожну. Для цього шукає таких самих небайдужих спонсорів, як сама.

автор Віталіна Кравець, фото Вікторія Ковальчук


У Житомирі стартував новий проект Олександри Нонік: «Міс Старшокласниця 2017»

Украина | 15 Февраля 2017 | Просмотров: 2052 | конкурс красоты, Житомир

Читайте также на эту тему: