Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Виктория Козина: Про доходы модели в Житомире даже смешно говорить

Автор: София Демчук, 01 Июля 2011, 13:07:54

Довкола образу моделі завжди багато пересудів, чуток, пліток. І людям необізнаним залишається тільки здогадуватися - хто ж це насправді.

Останнім часом успіх наших моделей за кордоном викликав нову хвилю інтересу до цієї професії - безліч дівчат мріє про кар'єру моделі. У зв'язку з цим таке питання: якими якостями, окрім зовнішніх даних, повинна володіти дівчина, щоб стати моделлю?

Про те, що це за професія - модель, якими якостями дівчина повинна володіти, щоб добитися успіху, як уникнути типових помилок в кар'єрі моделі - про це і про багато що інше нам люб'язно погодилася розповісти успішна модель Вікторія Козіна.


Розкажи трохи про себе, про своє дитинство.

В принципі моє дитинство було наповнене яскравими фарбами, емоціями і найголовніше любов'ю моїх чудових батьків, яких я дуже люблю і поважаю. Без них би я не добилася того результату, як особистість, так і як модель.

Що зараз відбувається в модельному бізнесі?

Зараз дуже швидко розвивається модельний бізнес, все яскравіше поширюється в дуже різноманітних формах.
Говорять, що заробляти цим не можливо

Модельний бізнес - це дійсно хороший спосіб заробляння грошей і не лише, а так само є велика можливість вдало вийти заміж, що не менш важливо, набути хороші зв'язки, друзів, хоча говорять що у бізнесі немає друзів.
Але для цього треба мати не лише красиву зовнішність, але і характер, за допомогою якого і пробиватимешся. У моделінзі є дуже багато сторін, але основна і найтверезіша і правильніша з них - це коли дівчата працюють десь, наприклад, в Мілані, і багато заробляють.

Говорять, що професійні моделі не люблять брати участь в показах. Тому що "убиваються" волосся, обличчя. І це остання робота, якою модель займатиметься.

Ні. Покази - це основний дохід моделі, так сказати, а потім вже зйомки в журналах і т.інше. У кожного по-різному звичайно, але усе ж.
Дійсно робота моделлю на показах вбиває і волосся і обличчя і іноді майже вся зарплата йде на їх відновлення.

Скільки заробляють моделі у Житомирі?

Про дохід моделі унас в Житомирі навіть смішно говорити. Всі дівчата намагаються вирватися як мінімум в столицю, а наші агенства допомагають їм, являючись, як нині говорять їх материнським агенством. Так, у нас в Житомирі агенства відкривають певний шлях моделям для роботи як мінімум в Києві, але і, звичайно, за кордоном. Знаю багатьох дівчат, які літали працювати в Париж, Мілан, Нью-Йорк, саме, починаючи з Житомира. Взагалі модельний бізнес в нашій країні пішов саме з Європи, через те і назви такі англійські, що б легко було працювати із закордонними агентствами.

У тебе є власний фотограф?

Немає. Свого особистого фотографа немає, але багато співпрацюю з нашим фотографом Валентином Вацеком, з яким дійсно розумієш, що фото - це мистецтво .Він дуже творча і цікава особистість, з ним легко працювати.

Яка якість має бути у моделі, окрім краси?

Передусім модель має бути упевненою в собі, не перегинати палицю, звичайно, але і не бути сірою мишкою, яка соромиться вимовити щось або сказати. Має бути завзятість, здатність знаходити спільну мову з людьми, бути привітною і не грубою.

Що робитимете по закінченню кар'єри моделі. Яка у Тебе освіта?

Чим займатимуся по закінченню модельної кар'єри доки не знаю, оскільки ще тільки вчуся в школі і планую продовжувати кар'єру моделі.
Правда, що що усі значимі події твоєї кар'єри відбувалися випадково
Якщо чесно, знаючи по собі, на шляху до успіху існують деякі перепони, передусім - це злі слова, заздрість людей, які не вірять в тебе, лізуть в твоє життя. Це безглуздо і низько дуже !!! Так. Так трапляється частенько, що усе відбувається випадково, але є дівчата, які боряться за свій успіх. . У кожного по-різному, у когось від везіння, у когось від наполегливості, але везіння або воно є або його немає, а наполегливість має бути у будь-якому випадку, якщо ти хочеш добитися чогось, бо без нього нікуди.

На кастингах моделей ти почуваєш себеупевнено?

Так, звичайно, упевненою. Якщо себе не почувати упевненою замовник - це бачить і сумнівається в цій моделі, а раптом вона забоїться або ще щось.
Головне добре подати себе.

Зараз існують моделі, які знаходяться не в стандартних модельних параметрах. Не усі жінки худишки і з параметрами 90-60-90 так і не всі моделі .Наприклад, H&M притягнув до рекламної кампанії Тару Лінн, модель "плюс-сайз", яка останнім часом штурмує обкладинки багатьох глянцевих журналів, висаджуючи в повітря сучасні уявлення про моду! Для моделей, які ходять по подіуму Мілану і Парижу представляють дуже популярні бренди, звичайно, не бажано виходити із параметрів і т.д. Від цього і залежить їх затребуваність .Вони повинні тримати себе у формі, хоча ви знаєте, моделі стільки працюють, відвідують кастингів за день, що можуть і не перекусити зайвий раз.

Чого бракує для повної реалізації особисто тобі?

Безперечно сказати складно, чого не вистачає, для повної реалізації .Є досить багато причин і версій. Одна з них, складно знайти правильне агенство яке тебе буде розкручути, а найголовніше зацікавиться саме в тобою. Зараз дуже багато дівчаток, які хочуть бути моделями. Можна сказати і конкуренція, але подивимося, як вийде. Адже ніхто не знає як буде. Вигравши конкурс "Королева Житомира" я не думала що успіх мені подвернеться так, тому що усі конкурсантки, а найголовніше, кажна могла перемогти. Як би це банально не звучало, але це так. Ми тоді дуже здружились.

Якби довелося вибирати: кар'єра або сім'я – щоб ти вибрала?

Звичайно, я б вибрала сім'ю. Я вважаю, що для кожної дівчини головне сім'я, чоловік, а бути заядливою кар'єристкою складно, вони часто остаються самотніми. добившись слави і грошей. Так, конкуренція досить багато саме по Україні, особливо в Києві, жорстка боротьба йде за роботу моделлю.Побувавши на багатьох там кастингах, дуже багато дивляться на тебе як на ворога.

Тобі вже доводилося стикатися з труднощами?

Звичайно були, коли ти їздиш на кастинги на протязі 3-х місяців разів три-чотири в тиждень і не проходиш їх, це дуже образливо, ти починаєш думати, що це не твоє, сумніватися, але потім думаєш, що нічого страшного, вони ще взнають мене. І з цією впевненістю для себе і нерозумінням інших ти йдеш далі.

Мені дуже подобається робота моделі :покази, зйомки, знайомства, тусовки - це теж частина модельної роботи, при цьому я не страждаю через те, що мені бракує часу або ще щогось. Так само треба знати сленг моделі, а то коли дівчатам пропонують роботу хостес, а вони навіть поняття не мають що це таке, то це кінцевий результат не зовсім добрий.

Скажи, на що слід звернути увагу при укладанні контракту? Адже не секрет, що дівчина може стати жертвою неохайного агентства і потрапити в справжнісіньку кабалу.

При підписанні контракту є свої нюанси, з якими модель має ознайомитися, але усе пізнається в практиці. Практикою робота моделі пізнається більше, і чим більше практики тим більше і професіоналізма у моделі. Бувають різні випадки, але для цього має бути менеджер який, усе пояснить переведе, якщо це треба і обов'язково допоможе.Краще мати таку людину, чим пробиватися самій.По скольку саме в цих випадках коли не досвідчені і не обізнані дівчата, на жаль, потрапляють в пастки шахраїв.

У мене була можливість брати участь в UFW в 2010 році, я дуже була рада мати таку можливість. Для мене це можна було сказати перший професійний вихід на український подіум.Я набралася досвіду для себе. Мені дуже сподобалося і я ще більше переконалася в тому, що собою являє модельний бізнес. Це дуже цікаво і захоплююче.

Так само мені випала прекрасна можливість поставити конкурс краси "Міс Полиссяночка 2011", що було дуже приємно. Організатором був депутат Житомирської обласної ради Віктор Козін. Я набралася досвіду і дійсно зрозуміла, що це дуже цікаво, усі дівчата готувалися і що найважливіше віднеслися до цієї події дуже серйозно і щиро, вони допомагали один одному, тому для деяких з них - це був перший досвід виходу на сцену .

Оцінити було дуже складно, кожна з була хороша, талановита, харизматична, красива.

Як ти думаєш, красивій жінці легше добитися успіху?

Так, я вважаю, що красивій жінці можливо усе. Кожна дівчина по-своєму красива і індивідуальна, в принципі кожна може добитися усього чого хоче, головне бажання, характер.

Зоряною хворобою не хворіла?

Ні, зоряної хвороби звичайно ж немає. Мені дуже приємно, що з'явилися люди, які більше поважають мене, сприймають вже трохи з іншого боку.

Які подальші плани?

Планів доки немає, оскільки попереду одинадцятий клас і вступ, але при нагоді я завжди проявлятиму себе, показуватиму себе і набератимуся деякого досвіду. Дуже хотілося б попрацювати закордоном. Відчути модельний бізнес до усіх його тонкощів, перейнятися і виконати свою деяку мрію.
Так само хотілося б взяти участь в конкурсі "Міс Україна".Сподіваюся, що моє задумане обов'язково збудеться.

Що для тебе брильянти?

Брильянти - це безумовно кращі друзі дівчат. Як не банально, але підтримую цю фразу. Мені дуже подобається цей камінь і для мене це як смак деякої розкоші, яку може носити не кожен.

Коли краще починати кар’єру моделі?

Якщо хочеш добитися чогось саме на Європейському подіумі, то кращий вік з 16 років, звертатися звичайно ж в модельне агенство, яке повинне займатися тобою, просувати тебе.
Складається враження, що життя моделей – 15- 20 хвилин показу, а решта часу – суцільні тусівки та вечірки.
Це зовсім не так, життя модели- це навпаки великий і як багатьом здається не зрозумілий світ. Вони бігають з кастингу на зйомку, із зйомки на кастинг, з кастингу на показ і так, як в кругообігу, з якого вибратися можна іноді, на тусовки .

У тебе є улюблений дизайнер?

Мій улюблений дизайнер - це Карл Лагерфельд, я дуже поважаю його як творця моди. Він саме та Людина, яка є втіленням тієї моди і стилю, з яким має рахуватися кожен.

Пам’ятаєш епоху супермоделей. Лінда, Крісті, Наомі, Сінді, Тетяна. Хто імпонує тобі більше? Кого б ти назвала кумиром серед цих п’яти жінок?

Мені дуже подобається з Російських моделей Водянова і Пивоварова. Вони для мене ідеали. Водянова все частіше з'являється на обкладинках Vogue.А з перерахованих тобою дівчат мені дуже подобається Наоми.

Як підтримуєш себе в формі? Про що мрієш?

Мрія кінцева є , але її розголошувати не хочу. З того часу, як я почала займатися моделінгом я дійсно змінилася, поміняла думку і відношення до деяких ситуацій.
Підтримую форму переодично ранішнім бігом, намагаюся більше користуватися літніми можливостями і їсти більше фруктів та ягід.

Чим ти найбільше гордишся?
Горджуся своїми батьками і те, що вони роблять для мене і моєї сестри. Дуже вдячна їм.Демчук Софія, Погляд
Автор: София Демчук http://poglyad.com/
Наш город | 01 Июля 2011 | Просмотров: 9301 | конкурс красоты, Житомир, модельный бизнес
Комментариев: 5
artzor
1 1 2 (artzor)   • 22:24:22, 01 Июля 2011 [Материал]

"О времена о нравы",
раніше брали інтерв'ю у кращого інженера, ткачихи чи столяра, а зараз - у манєкєнщіци.
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 19:06:42, 03 Июля 2011 [Материал]

Чекаємо на інтервью дівчаток з окружної.
chrysler
4 Anatoly (chrysler)   • 17:09:03, 04 Июля 2011 [Материал]

В 10-ку. Плюсую.
Stass
3 Станислав (Stass)   • 20:05:26, 03 Июля 2011 [Материал]

В Met-Art, Herge-art и подобных наверное больше платят
valerynchik
5 Валерий (valerynchik)   • 12:31:17, 16 Июля 2011 [Материал]

разнообразие тож надо!!! так что категорически относиться к этой теме не нужно, а вот то что автор темы не исправил свои ошибки в постановке текста то это большой минус!!!

Читайте также на эту тему: