Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 29 Ноября 2021    08:32:02
Главная » Новости » Житомир » Город » 2008 » Май » 21 » 17:46:02

Пішов із життя Володимир Герговський

21 Мая 2008, 11:24:18 5347 0

Пішов із життя Володимир Герговський 21 травня у віці 48-ми років несподівано пішов із життя начальник Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій в Житомирській області полковник служби цивільного захисту Володимир Герговський.

Службі в органах внутрішніх справ та цивільного захисту населення він віддав понад 30 років свого життя. Пройшов шлях від старшого інспектора відділу пожежної охорони управління внутрішніх справ облвиконкому, керівника 2-ої пожежної частини м. Житомира до заступника начальника відділу пожежної безпеки УМВС України в Житомирській області. В останні роки очолював Головні управління МНС України в Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях. Майстер з пожежно-прикладного спорту СРСР та суддя міжнародної категорії. За бездоганну службу неодноразово відзначений відомчими нагородами.

Колектив оперативно-рятувальної служби області висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Володимира Станіславовича Герговського з приводу непоправної втрати – передчасної смерті люблячого сина, чоловіка, батька, людяного, мудрого і високопрофесійного керівника.

Прощання з начальником Головного управління МНС в області Володимиром Герговським відбудеться у п’ятницю, 23 травня, з 11 до 13 години в приміщенні Головного управління МНС за адресою:м. Житомир, вулиця Героїв Пожежних, 67б.

Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus