Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 29 Ноября 2021    19:37:39
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2014 » Октябрь » 24 » 18:20:36

Кандидати на окрузі №66 використовують методи Януковича

24 Октября 2014, 15:45:59 2779 3

Кандидати на окрузі №66 використовують методи Януковича На Житомирщині кандидат до Верховної Ради Павло Дзюблик застосовує методи колишньої влади. Будучи головою Черняхівської райдержадміністрації, він не тільки відкрито використовує адмінресурс, а й поширює брехню про політичних суперниках.

Цим єдиний кандидат від демократичних сил на виборчому окрузі №66 підірвав довіру до президентської політичній силі. Адже виходить, що дарма «Блок Петра Порошенка» зняв свого кандидата на користь голови Черняхівської РДА, який так любить методи Януковича.

Про самого серйозного конкурента - Івана Литвина, поширюються матеріали з намальованими рейтингами. Це підриває довіру до соціологів, адже різниця в рейтингу одного кандидата згідно з даними соціологічних досліджень, проведених різними організаціями, становить 12%. Ця цифра ніяк не вкладається в рамки припустимої похибки.

Розуміючи, що практично програли, штабісти Дзюблика придумують все більш провокаційну брехню. Звинувачують і в дезертирстві, і в підкупі голосів.

Незважаючи на це, Іван Литвин продовжує боротися за можливість змінити ситуацію в Україні. До рішення балотуватися до Верховної Ради його підштовхнула військова служба на Донбасі. В зону бойових дій Литвин відправився добровільно. Він є аспірантом денної форми навчання, а студентів та аспірантів не призивають. Тому Іван звернувся до командира 30 ОМБр з проханням служити в цій бригаді. За два місяці в зоні АТО Іван багато чого переосмислив. «Змінилося бачення того, чим є Україна і якою вона повинна бути в майбутньому. Рішення йти на вибори прийняв після того, як штаб АТО розформував сектор «Д», а частина 30-ї бригади, яка перебувала там, була відведена в Запорізьку область на відновлення своєї боєздатності », - розповідає Іван Литвин.

Хлопці, з якими пліч- о-пліч воював Литвин, дуже високої думки про нього: «Іван Литвин був з першого і до останнього дня разом зі своїм взводом в зоні АТО. Він простий, без марнославства і понтів. Якби ми не знали, чий це син, то ніколи б не сказали, що це син народного депутата. Коли у нас не було палаток, він спав разом з нами на землі. Потрапив під обстріл з нами. З першого до останнього дня був з нами на Донбасі. Коли побачив нашу пошарпану форму, він швидко організував все і купив нам нову. Також допоміг придбати рації, сонячні батареї, генератор. Деякі газети писали дурницю про те, що його не було в АТО. Це брехня », - каже солдат Ярослав Феськов, кулеметник другого тактичного взводу 7 тактичної роти третього батальйону тактичної групи 30 ОМБр.

Головний сержант 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону взводу 30 ОМБр Руслан Подейко розповів: «З Іваном нас відправили в зону АТО. Він завжди каже, що ми тут всі на рівних умовах. Він разом з солдатами ходив в патрулі, заступав в наряди. А ще Іван дуже ініціативний, постійно намагався щось удосконалити ».

Тепер Іван Литвин хоче присвятити свої сили і здібності власній країні. Тому й вирішив боротися за місце в парламенті. Міняти Україну, будувати державу повинні насамперед молоді люди - тому що за молодими майбутнє.

Новости партнеров
Комментариев: 3
1 fb Анна Серова   • 22:03:33, 24 Октября 2014 [Материал]

А как мы будем жить по новому, если идут все те же. Все партии связаны с олигархами! Поэтому тяжело надеется, на что-то другое! Теперь мы с друзьями пойдем за КПУ голосовать, чтобы у нас хоть одна партия была не из "олигархического кружка". Им должно быть сопротивление и критика для работы, а так они все, что захотят будут принимать и мы не узнаем даже.
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 01:06:23, 25 Октября 2014 [Материал]

Дзюблик, такий долбодзюблик...
comments
3 Сергей Иванович (comments)   • 12:38:43, 25 Октября 2014 [Материал]

Хороший человек, не продался янучарам, всегда был в оппо.Павел, желаю победы! Вы еще молодой, Вам менять страну, удачи!
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus