Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 13 Апреля 2021    17:39:30
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2015 » Ноябрь » 30 » 11:18:26

Официальное обращение иностранного инвестора Дельта Кэпитал С.А. к трудовому коллективу Житомирской кондфабрики

30 Ноября 2015, 11:39:55 3876 3

Официальное обращение иностранного инвестора Дельта Кэпитал С.А. к трудовому коллективу Житомирской кондфабрики В редакцию «Журнала Житомира» пришло письмо от иностранного инвестора компании «Дельта Кэпитал СА.» за подписью Юрия Лещинского и Аркадия Воловика, которые обратились к трудовому коллективу Житомирской кондитерской фабрики.

Публикуем его полностью сохраняя авторство.


 

Офіційне звернення іноземного інвестора Дельта Кепітал С.А. до трудового колективу Житомирської кондфабрики

Шановні працівники, дорогі друзі!

До Вас звертається добре Вам відомий іноземний інвестор, який допоміг Вам облаштувати та модернізувати Житомирську кондитерську фабрику, вивести її на новий, сучасний рівень.

Зараз Вам намагаються задурити голови, розказуючи про нібито рейдерське захоплення фабрики. Не вірте! Справжнє рейдерське захоплення підприємства відбулося п’ять років тому, коли його шляхом обману та махінацій захопили.

Ігор Ярославович Бойко за спиною свого довірителя – іноземного інвестора, здійснив припинення ЗАТ «Житомирські ласощі», де Ви всі працювали і яке на правах власності належало не лише іноземному інвестору, а й звичайним робітникам, які мали акції Товариства. Натомість створив ТдВ «ЖЛ», яке назвав правонаступником ЗАТ «Житомирські ласощі», і 98% цього підприємства записав на себе.

Те, що відбувається сьогодні, не є рейдерським захопленням. Це – відновлення справжніх акціонерів у їхніх правах, це відновлення справедливості! Зараз скасовано запис щодо незаконно утвореного ТдВ «ЖЛ», а фабрика, як це і було раніше, належить ЗАТ «Житомирські ласощі». Усі акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» поновлені у своїх правах! Вам знову належать Ваші частки підприємства, які було вкрадено!

Колишнє керівництво фабрики, розуміючи, що програли, намагаються чинити опір. Вони сіють паніку, підбурюють Вас на протизаконні дії. Зараз вони зупинили роботу фабрики, заблокували Ваші зарплатні картки. Насправді у цьому не було ніякої потреби, це намагання якомога більше нашкодити наостанок. Не піддавайтеся на провокації!

Згадайте, як Вам працювалося у часи, коли ми були разом! Нам із Вами вдалося здолати багато труднощів, ми були однією командою. Так буде і відтепер.

Зі свого боку, «Дельта Кепітал С.А.»  бере на себе зобов’язання офіційно працевлаштувати працівників колишнього ТдВ «ЖЛ» на підприємстві, яке знову носить назву ЗАТ «Житомирські ласощі». Усі, хто працював на фабриці станом на 25 листопада 2015 року, продовжать працювати! Нікого не буде звільнено! Виплати та заробітні плати будуть збережені! Ми зобов’язуємося компенсувати нараховані зарплати, навіть у цей перехідний період, незважаючи на те, що фабрика тимчасово зупинена та зарплатні картки заблоковано.

Сподіваємося на Ваше розуміння і на Вашу розсудливість.

З повагою, Іноземний інвестор «Дельта Кепітал С.А.» в особі Юрія Лещінського та Аркадія Воловика

Фотографии:
Официальное обращение иностранного инвестора Дельта Кэпитал С.А. к трудовому коллективу Житомирской кондфабрики

Тэги: Житомир, рейдерство, Житомирские ласощи

Новости партнеров
Комментариев: 3
Artmaker
1 Евгений (Artmaker)   • 17:28:01, 30 Ноября 2015 [Материал]

Сильное письмо!
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 21:28:51, 30 Ноября 2015 [Материал]

"...Хорошо излагает, интурист..." (с)
TarasS
3 Тарас (TarasS)   • 01:46:03, 01 Декабря 2015 [Материал]

Так отож.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus