Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 20.10.2017    02:38:35
2016 » Апрель » 511:40:03

Друге пленарне засідання четвертої сесії Житомирської обласної ради відбудеться 28 квітня

Друге пленарне засідання четвертої сесії Житомирської обласної ради відбудеться 28 квітня
05.04.2016 11:40:03
Просмотры: 1875
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська підписала розпорядження про проведення другого пленарного засідання сесії обласної ради. 28 квітня до порядку денного буде внесено понад 40 питань, серед яких питання комунальної власності, земельні питання тощо.

Зокрема, депутати обласної ради прийматимуть звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо загострення соціально-економічної ситуації в області.

Також депутатський корпус має затвердити Положення про Наглядову раду комунальних підприємств та установ обласної ради та комплексну програму проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи на Житомирщині на 2016 рік.

Серед іншого, народні обранці розглядатимуть Програму розвитку агропромислового комплексу області на 2016 – 2020 роки та заслухають інформації прокурора області  і т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в області про результати діяльності відомств у 2015 році.

На засідання запрошено народних депутатів України, голову, заступників голови, директорів департаментів, начальників управлінь, відділів облдержадміністрації, голів районних рад, міських голів, голів райдержадміністрацій, керівників обласних об’єднань, організацій та установ, представників засобів масової інформації.

Прес-служба Житомирської обласної ради

Тэги: Лабунская, облсовет, сессия облсовета   
Полезное объявление:
Комментариев: 0


Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:Останні новини Житомира

Система Orphus