Журнал Житомира
Новости сегодня: Среда, 29.03.2017    14:08:14
2016 » Июнь » 2708:51:00

Економічно ефективне вирощування плодових культур     РЕКЛАМА  

Економічно ефективне вирощування плодових культур
27.06.2016 08:51:00
Просмотры: 1798
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Важко уявити повноцінне харчування людини без фруктів і ягід. Будучи джерелом багатьох вітамінів, вони незамінні в раціоні. Радує око вся строкатість фарб яблук, черешні, персика, полуниці та інших садових культур, а їх соковитість не залишить нікого байдужим.

Але не варто забувати про те, що за всім цим стоїть клопітка праця сільгоспвиробників-садівників. Їх робота, як правило, пов'язана з багатьма ризиками: шкідники, хвороби, погодні умови, які часто не дають сформувати повноцінний урожай. До того ж, багаторічне вирощування культур на одному місці з часом викликає дефіцит багатьох елементів живлення.

Гарантовано захистити сади від впливу погодних умов і ефективно ліквідувати дефіцит харчування може продукція міжнародної групи компаній «ДОЛИНА», яка виробляє стимулятори росту рослин серії ВИМПЕЛ® і добрива серії ОРАКУЛ®. Докладніше про саму технологію читайте на сайті www.dolina.ua

На підставі даних багаторічних досліджень у провідних наукових установах країни і промислового застосування була розроблена наступна схема застосування препаратів міжнародної групи компаній «ДОЛИНА» на плодових культурах.
Втім, у садівництві, як і у будь-якому іншому бізнесі, основною залишається економічна складова, яка повинна забезпечувати прибуток. І тут вартість препаратів ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® багаторазово перевищує суму виручки, що отримується завдяки високій прибавці врожайності.
З огляду на хорошу сумісність препаратів з фунгіцидами, інсектицидами та іншими добривами, препарати ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® органічно поєднуються з будь-якими схемами захисту, що існують у господарстві, при цьому відсутні додаткові витрати на їх внесення. Також збільшується не тільки врожайність (до + 323 ц / га), а й поліпшуються смакові якості, товарність і лежкість отриманої продукції.

У наш час купити стимулятор росту рослин і добрива не складає особливих труднощів, але тільки продукція МГК «ДОЛИНА» здатна забезпечити досягнення вищевказаних результатів. З результатами ефективності застосування наших препаратів на основних видах сільськогосподарських культур можна ознайомитись тут

З минулого року сільгоспвиробниками почав успішно застосовуватися стимулятор нового покоління ВИМПЕЛ 2®, який складає гідну зміну своєму попередникові, а докладніше про препарат можна прочитати на нашому сайті. Також «ДОЛИНА» приступила до випуску нових високоефективних макро- і мікродобрив серії ОРАКУЛ® колофермин, які дозволять отримувати ще вищі показники збільшення врожайності та якості продукції.
 


Петро Коротецький, науковий консультант групи компаній «ДОЛИНА».

 

Тэги: сад, долина, стимулятор роста, удобрения   
Обратите внимание:
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте ЖЖ.инфо
Loading...

Останні новини Житомира:


Система Orphus