Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 18.03.2018    06:05:34
2016 » Август » 2209:45:33

Чотири медзаклади Житомира безкоштовно отримали ліків на півмільйона гривень

Чотири медзаклади Житомира безкоштовно отримали ліків на півмільйона гривень
22.08.2016
09:45:33
1905
5

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Медикаменти для приймальних відділень першої та другої центральних міських лікарень, міської дитячої лікарні та перинатального центру безкоштовно передали волонтери Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» та їхні спонсори – представники французької фармацевтичної компанії:

- До нас звернувся народний депутат, який обраний від Житомира, Борислав Розенблат. Його помічники зв’язалися з лікарями, ми передали їм перелік тих ліків, які маємо сьогодні, і які ми можемо передати. Організаційну роботу ми пройшли разом. Зазвичай логістику я оплачую зі своєї кишені. Але цього разу її забезпечив народний депутат Розенблат. Він надав транспорт, яким  забрали ці лікарські засоби, їх привезли до Житомира, - повідомив засновник Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко. 

Про це "Журналу Житомира" повідомляє прес-служба Борислава Розенблата.

Єдиною їхньою умовою при передачі допомоги є використання ліків за призначенням, говорить чоловік: 
«Інших умов у нас в принципі нема, ми передаємо людям абсолютно безкоштовно, так як і ми отримуємо від наших донорів, провідних світових фармацевтичних компаній».

Головний лікар міської дитячої лікарні Володимир Башек переконує: така допомога дуже важлива. Він також обіцяє, що кожна пігулка піде за призначенням.

«Буде окремий облік цих медикаментів. Кожен медикамент буде списуватися в історії хвороби. Я можу запевнити, що в дитячій лікарні стовідсотково ці медикаменти будуть використані для хворих дітей. Я дуже вдячний Денису Шевченку, який  є організатором цього фонду. Хочеться зазначити і велику допомогу Бориса Соломоновича, нашого депутата», - говорить Башек.

За словами Борислава Розенблата, це лише перший крок до плідної співпраці з благодійниками «ФАРМВАРТИ» та фармацевтичними компаніями. Він також зазначив, що міського бюджету на закупівлю медикаментів для приймальних відділень міських лікарень цього року було виділено 6 мільйонів гривень. Додатково Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» готовий нам щомісяця передавати ліків мінімум на 500 тисяч:
«Тобто, за рік це ще 6 мільйонів гривень! Це дуже серйозна допомога для міста і ми не можемо її втратити через те, що хтось вирішив порушити умови співпраці. Нам поставили єдину умову – контроль за тим, як використовуються ліки. Тому процесс має бути прозорим. Мої помічники будуть постійно за цим стежити. Якщо вони помітять якісь маніпуляції – будемо оприлюднювати.», - додав нардеп.

Тэги: медицинa, больницы Житомира, лекарства   
Объявление:
Комментариев: 5
medusa-gorgona
1 Adelina Gessen Friedrich (medusa-gorgona)   • 10:08:44, 22.08.2016
+3

Самое главное теперь чтобы эти препараты раздавались бесплатно пациентам, а не пошли по карманам либо на продажу.
yulyayulya
2 Юлия (yulyayulya)   • 13:36:28, 22.08.2016
+2

Місцеві лікарі та лікарські чиновники збагатіють на пів мільйона гривень.
garold
3 Кonstantin (garold)   • 16:50:16, 22.08.2016
+2

На первом фото,мы люди бедные,помогите кто чем может,не которые даже не побрились для образа просящих))))
тартила
4 Сержик (тартила)   • 18:20:18, 22.08.2016
+1

Подходят сроки.....
нно
5 Наталья (нно)   • 19:12:13, 23.08.2016
0

знаете, что, не фиг сразу рассказывать, кто там и на сколько станет богаче, я лечилась у доктора Башека и не раз. я знаю этого человека и столько добра, сколько он сделал людям. то некоторым и 9 жизней на это не хватит!!!! И сейчас, когда я переехала Киев, то мне есть с чем сравнить, я не говорю уже про обычные киевские поликлиники, вы зайдите в поликлинику Охматдет и потом в поликлинику к Башеку и сравните сами, становится ли он лично богаче или он что-то делает для пациентов. А про какую-то обчную детскую поликлинику я вообще молчу, небо и земля и ремонт и отношение и мед персонал, в Житомире с медициной лучше чем в Киеве, ну если не брать тпам какие-то спец институті и клиники
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus