Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 25 Января 2022    02:06:52
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2017 » Август » 28 » 19:30:41

«Самопоміч» у Житомирській обласній раді: «Антиукраїнське кубло має відповідати за свої вчинки перед законом»     Реклама  

28 Августа 2017, 19:30:41 2892 9 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
«Самопоміч» у Житомирській обласній раді: «Антиукраїнське кубло має відповідати за свої вчинки перед законом»

28 серпня відбулося чергове слухання у справі Василя Муравицького, якого підозрюють у державній зраді, зокрема, через дописи до видань країни-агресора.

Після того, як суд прийняв рішення лишити під вартою Муравицького, сталася сутичка між його захисниками та патріотами з українськими прапорами. За словами очевидців, саме група підтримки обвинуваченого у державній зраді вчинила напад на місцевих активістів, які висловлюють обурення щодо діяльності Муравицького.

На думку фракції “Об’єднання “Самопоміч” в обласній раді, останнім часом діяльність антиукраїнських груп у Житомирській області набирає обертів. Вдаються до гібридних методів боротьби: спекулюють поняттями свободи слова, Революції Гідності, а натомість паплюжать честь захисників, які відстоюють суверенітет та цілісність України у війні з агресором, чинять безпрецедентний тиск на їхні родини, організовують акції та мітинги, покликані розхитати державний устрій.

“Антиукраїнське кубло має відповідати за свої вчинки перед законом. На жаль, гібридна війна триває не лише на сході України, але й на мирній території. Ми закликаємо правоохоронні органи не ігнорувати подібні прецеденти і вживати законні засоби впливу по відношенню до тих, хто прагне поширювати кремлівський вплив”, - повідомили у фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Житомирській обласній раді.

Прес-служба фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Житомирській обласній раді

Тэги: Самопоміч, Муравицкий, активисты

Новости партнеров
Комментариев: 9
Andrey
1 Андрей (Andrey)   • 20:20:18, 28 Августа 2017 [Материал]

А Садовой и его "мусорная компания" уже ответила перед обществом? Или хотя бы за свои "подарки" со Львова кто либо уже извинился? Или в своем "самопомич" глазу и бревно не видят?
GuyFawkes
2 Гай Фокс (GuyFawkes)   • 21:23:29, 28 Августа 2017 [Материал]

Гібридна війна - гібридні патріоти.
Zero_Tolerance
3 Орест (Zero_Tolerance)   • 00:23:05, 29 Августа 2017 [Материал]

Підтримую. Дуже багато виповзло всякої бандитсько-проросійської гидоти на захист цього виродка...
viewer
4 Name Surname (viewer)   • 08:42:21, 29 Августа 2017 [Материал]

Бляха, ну чия б корова мичала. Ця "політична сила" проштовхує в Україні найдебільніші правили гри списані з РФ - примусове призначення управителя місцевою владою вашій приватній власності (багатоквартирному будинку) тощо, але за патріотизм волають аж гай гуде.

https://www.facebook.com/volodymyr.tymoshenko/posts/978970158856887
viewer
5 Name Surname (viewer)   • 08:44:22, 29 Августа 2017 [Материал]

"1. У разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення....."
Вгадайте з одного разу, яка "політична сила" зараз проштовхує цей законопроект в інтересах монополістів?
При чому відповідальність надавача послуг у цьому законопроекті прописана чисто декларативно.
viewer
6 Name Surname (viewer)   • 08:47:38, 29 Августа 2017 [Материал]

Шановна Самопоміч! А не могли б ви для початку провести виховну бесіду із вашим так званим політичним лідером Садовим по питанню патріотизму, а то якось дивно співвідноситься те, що він послав нафіг 43 інвестори сміттєпереробного заводу у Львові із вашою "нестримною жагою" патріотизму.
Алліса
7 Аліса (Алліса)   • 09:33:54, 29 Августа 2017 [Материал]

Нещодавно нову варіацію побачила - Садонемощь. Ємко, - і на керовніка натяк, і на уподобання.
manitu
8 Keeper (manitu)   • 10:19:02, 29 Августа 2017 [Материал]

"Мы все знаем о разрушающих эффектах пропаганды и ее роли в том трагическом обороте, который приобрели события в Украине, но факт работы на СМИ или выражения мнений, которые не приветствуются, не должен делать кого-либо преступником… Основываясь на представленных на данный момент доказательствах, задержание Василия Муравицкого не является ни необходимым, ни соразмерным. Мы призываем к его немедленному освобождению", — заявил глава отдела Восточной Европы и Средней Азии RSF Йоханн Бир.
RSF — "Репортеры без границ" (Reporters sans frontières)
Cobalt
9 Cobalt (Cobalt)   • 21:28:35, 30 Августа 2017 [Материал]

самопомощь, само помогите себе же убрать свой же мусор!
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus