Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 09.03.2021    03:08:35
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2018 » Ноябрь » 5 » 17:31:38

Олександр Коцюбко про останню сесію Житомирської міськради та ціну газу     Реклама  

05.11.2018, 17:31:38 2860 5 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Олександр Коцюбко про останню сесію Житомирської міськради та ціну газу

Житомирський громадський діяч, Президент Житомирської міської громадської організації «Спортивний Клуб «Легіон» Олександр Коцюбко ділиться з читачами "Журналу Житомира" своєю думкою про останню сесію Житомирської міськради. Свою точку зору він розмістив в авторській колонці на «ЖЖ».

Текст подається в оригіналі, з авторської орфографією та пунктуацією.

На сесії Житомирської  міської ради, 31 жовтня 2018 року, я побачив три цікаві речі.

По-перше,  депутат Любов Цимбалюк запропонувала проголосувати звернення до Президента та Кабінету Міністрів з вимогою знизити ціну на газ для населення. Але мер заблокував таке звернення. А депутат від Мальованки Моїсеєв виступив та публічно підтримав мера. Любов Цимбалюк тричі просила поставити дане питання на голосування. Але марно. Було прийняте рішення перенести дане питання на розгляд наступної сесії, тому що на даній сесії депутати відмовилися витягати картки .

По-друге, на цій сесії було передано у приватну власність під будівництво 0,86 га житомирської землі. Тобто земля для можновладців у Житомирі є. На кожній сесії вони виділяють собі землю. І в цей самий день від міської влади прийшла відмова у виділенні землі для багатодітної родини Стасюк, де виховуються п’ять неповнолітніх дітей. Ця родина: батько, мати та п’ять їх дітей проживає у квартирі 38 м.кв. Родина стоїть у черзі на поліпшення житлових умов з 2012 року. Справедливості ради, потрібно було 0,86 га віддати багатодітним родинам. Але для них  землі у Житомирі немає. Депутати та мер Житомира, до тих пір, доки ви не дасте землю цій родині Стасюк, ви не маєте морального права розподіляти житомирську землю. 

Нещодавно виконком Житомирської міської ради прийняв рішення про формування двох будинків сімейного типу. У таких будинках виховується по 6-8 дітей. Набрали вихователів, виплачують їм зарплату. Купили за рахунок міського бюджету будинки. А родині Стасюк з 5-ма дітьми землі у Житомирі немає. Чому не купити будинок цій родині? Але, за словами матері цих дітей, вона півроку чекала особистого  прийому у мера Сухомлина, заздалегідь записалась. І що ця багатодітна мати почула на прийомі? – «Треба було думати головою, перш ніж народжувати стільки дітей», та одержала від мера пораду працевлаштуватись на завод «Кромберг енд Шуберг».

А чому наші депутати так піклуються про будинки сімейного типу? А тому, що  два вищезгаданих  будинки сімейного типу були куплені мерією за 19 млн. грн. До речі, ці два будинки більш схожі на сараї. Ось воно мерзотне обличчя корупції!

По-третє, у зв’язку з підвищенням ціни на газ, житомирська міська рада взяла кредит. І це замість того, щоб вимагати зниження ціни на газ. Усіх нас і наших дітей у черговий раз заганяють у боргову яму. Але обласний бюджет був перевиконаний на 39,5 млн грн, 10 млн з яких віддано депутатам не відомо на що. А  чому не віддати ці кошти не депутатам, а для опалення дитячих садочків, шкіл та лікарень міста і області. А бюджет міста також було перевиконано, а житомирська влада продала 5 лікерогорілчаних магазинів за ціною що у 3,5 разів перевищує заявлену. Мінімальна заявлена ціна на дані об’єкт складала 0,5 млн грн, максимальна 1,2 млн. Тобто бюджет міста поповнився на 10 незапланованих млн грн.  Чому житомирська влада не виділить ці кошти на опалення бюджетних підприємств? Навіщо депутатам гроші, якщо вони нічого не роблять? Активісти вимагають чистої води, активісти вимагають відремонтованих доріг. А депутати нічого не роблять, тільки тихесенько собі виділяють житомирську землю, об’єкти нерухомості, тобто обкрадають житомирян. А тепер ще кредити беруть – тобто обкрадають вже дітей житомирян, і тих, які народились, і тих, хто тільки має народжуватись. Навіщо нам ці депутати?!

Ніхто з депутатів не вимагав знизити ціну на газ для підприємств. А вже зараз підприємства сплачують 15 тис грн за 1000 м.куб. І, якщо звичайна людина за опалення свого будинку може взяти субсидію, то за підвищення ціни на хліб та інші продукти харчування ніхто нам субсидії не дасть. А ціна на опалення складає вартість ціни на усі товари. Тобто нас обкрадають двічі -  один раз  за опалення житла, другий (а це набагато більше)  у магазині, на ринку.  

У людей коротка пам’ять. Люди не можуть зрозуміти, як вони пообирали цих депутатів, котрі зараз керують в Житомирі. Я хочу звернути увагу, що ці депутати не з’явилися зараз, у депутатському корпусі вони перебувають десятками років. Користуючись короткою пам’ятю людей, ці депутати змінюють партії, а люди забувають їх витівки з роками. Вони(ці депутати) вже вкрали в нас у Житомирі не тільки землю, а й переговорні пункти, комунальні аптеки, кінотеатри. Приходить час, видають картки житомирянина, інші картки, і знову пропонують за гроші (а на картки переводять гроші) віддати голос за того чи іншого депутата, ту чи іншу партію, того чи іншого мера. Може пора покласти цьому край? Ваше життя залежить від цих депутатів, котрих ви переобираєте кожну каденцію. Усі ці депутати вже давно відірвані від вас, в них немає до вас співчуття, воно заснуло назавжди. Я це бачив по їх очам та по їх справам Їх неможливо вилікувати.

Олександр Коцюбко
Тэги: газ, сессия городского совета, Коцюбко

Новости партнеров

Комментариев: 5
garold
1 Кonstantin (garold)   • 19:40:11, 05.11.2018 [Материал]

На видео реклама операции по увеличению груди?
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 20:43:39, 05.11.2018 [Материал]

Но всё же тема сисеГ не раскрыта...
KAPJICOH
3 Andrey (KAPJICOH)   • 21:02:11, 06.11.2018 [Материал]

Мдааа... Оператор из Коцюбки такой же как и громадский дияч + писатель авторских рекламных текстов буквами... :))
bogdanvv
4 Богдан (bogdanvv)   • 22:02:08, 06.11.2018 [Материал]

Що за клоунада з цим Коцюбко. Те, що він не адекват, ми вже давно зрозуміло. Але ці відео... Навіщо це викладає редакція, не зрозуміло. Невже невтямки, що цим редакція показує, що вона постить все за бабки, АБСОЛЮТНО не дивлячись що там є.
AlexIvanov
5 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:45:47, 07.11.2018 [Материал]

Вы, что озабоченные? В статье подымается серёзная тема для всех жителей Житомира Но вы видите то чего вам лично не хватает. Семья имеет право получить землю по закону. тем более многодетная. а Сухомлин раздаёт землю кому угодно,без всяких обоснований. На поминаю, что Сухомлин сдесь не царь и он тут временно и не постоянно
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus