Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 23.01.2019    16:58:04
2018 » Ноябрь » 1309:30:38

Спортивний Клуб «Легіон» відсвяткував своє 15-річчя     РЕКЛАМА  

Спортивний Клуб «Легіон» відсвяткував своє 15-річчя
13.11.2018
09:30:38
1002
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Величезне щастя побачити всіх тренерів і спортсменів, які в різні роки були вихованцями Спортивного Клубу «Легіон». Бачу, що заняття спортом дали позитивні результати. Приклад - майстер спорту з боксу Смолянюк Олексій, який захищав територіальну цілісність України в складі 95-ї бригади; Юрчук Олександр - військовий лікар; багато інших. У всіх сферах, де працюють вихованці Спортивного Клубу «Легіон», вони зарекомендували себе високопрофесійними фахівцями, цілеспрямованими, відповідальними працівниками, прекрасно вихованими патріотами, гідними громадянами України.

Ми згадали про наші перемоги. Футбольна команда «Легіон» - це єдина в Житомирі команда - чотириразовий володар Кубка Області, єдина команда, яка двічі успішно захищала честь міста Житомира на всеукраїнських футбольних турнірах. Боксери і борці Спортивного Клубу «Легіон» досягли всеукраїнського і навіть європейського рівня майстерності.

Нас привітали Фонд братів Кличків, Футбольний клуб «Динамо» Київ в особі Ігоря Суркіса і багато інших організацій.

Своє 15-річчя Спортивний Клуб «Легіон» відзначав в новому ресторані «Вишневий сад» на Мальованці. Під час свята ми презентували тренерам, вихованцям клубу і дорогим гостям проект будівництва нового Палацу Спорту, в якому будуть зали для тренувань і проведення змагань з футболу, боксу, греко-римської боротьби, а також тренажерний зал. Фундамент Палацу Спорту вже закладений, сподіваємося навесні почнемо будувати.

На святі нас було дуже багато, було дуже весело і цікаво. Було офіційне привітання та вручення нагород.

Спортивний Клуб «Легіон» був, є і буде - так вирішили всі спортсмени. Славні традиції Клубу будуть жити!

Олександр Коцюбко


Тэги: Житомир, Коцюбко, СК Легион   
Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus