Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Вторник, 19.02.2019    15:42:33
2019 » Январь » 2218:08:07

Леонід Кравчук підтримав висунення Тимошенко у президенти   PR  

Леонід Кравчук підтримав висунення Тимошенко у президенти
22.01.2019
18:08:07
1659
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Леонід Кравчук підтримав висунення Юлії Тимошенко на посаду президента України та закликав зробити це весь український народ. Про це перший президент нашої держави заявив на з’їзді партії ВО "Батьківщина" — Форумі єднання, який проходить у вівторок, 22 січня, у Києві. 

"Ці вибори будуть не просто виборами президента, це будуть вибори нового курсу, нового життя, нового бачення розвитку", — наголосив Кравчук.
 
Перший президент зауважив, що знає лідера "Батьківщини" як досвідчену, щиру людину, сильну та могутню постать, яка витримала на своєму шляху великі випробування. 

"Головна якість, якою володіє Юлія Тимошенко, яка має бути визначальною для президента — це любов до Вітчизни, сила духу, сила волі, сила знань", — заявив Кравчук.
 
Він звернув увагу на те, що саме під керівництвом лідера "Батьківщини" найкращі фахівці розробили Новий курс — програму, що забезпечить державі справжній прорив. 

На думку Кравчука, лише Тимошенко зможе вивести Україну з економічного провалля. За її президентства всім доведеться жити за законом, бути перед ним рівними, і в разі його порушення відповідати, резюмував перший президент.

Тэги: Леонид Кравчук, юлия тимошенко, выборы 2019   
Полезные объявления:

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus