Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    03:13:46
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2019 » Январь » 22 » 19:08:07

Леонід Кравчук підтримав висунення Тимошенко у президенти   PR  

22 Января 2019, 19:29:07 2713 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Леонід Кравчук підтримав висунення Тимошенко у президенти

Леонід Кравчук підтримав висунення Юлії Тимошенко на посаду президента України та закликав зробити це весь український народ. Про це перший президент нашої держави заявив на з’їзді партії ВО "Батьківщина" — Форумі єднання, який проходить у вівторок, 22 січня, у Києві. 

"Ці вибори будуть не просто виборами президента, це будуть вибори нового курсу, нового життя, нового бачення розвитку", — наголосив Кравчук.
 
Перший президент зауважив, що знає лідера "Батьківщини" як досвідчену, щиру людину, сильну та могутню постать, яка витримала на своєму шляху великі випробування. 

"Головна якість, якою володіє Юлія Тимошенко, яка має бути визначальною для президента — це любов до Вітчизни, сила духу, сила волі, сила знань", — заявив Кравчук.
 
Він звернув увагу на те, що саме під керівництвом лідера "Батьківщини" найкращі фахівці розробили Новий курс — програму, що забезпечить державі справжній прорив. 

На думку Кравчука, лише Тимошенко зможе вивести Україну з економічного провалля. За її президентства всім доведеться жити за законом, бути перед ним рівними, і в разі його порушення відповідати, резюмував перший президент.

Тэги: Леонид Кравчук, юлия тимошенко, выборы 2019

Новости партнеров
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus