Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 12 Апреля 2021    00:36:32
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2019 » Декабрь » 3 » 13:55:24

Правда про загазованість повітря від роботи АЗС     Реклама  

03 Декабря 2019, 13:55:24 1719 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Правда про загазованість повітря від роботи АЗС

Що в першу чергу має бути встановлене на АЗС, щоб уникнути небезпеки? Газоаналізатори, сигналізатори і газоаналітичні системи на об'єктах, які працюють з легкозаймистими горючими речовинами і матеріалами, є засобом №1 для виявлення довибухонебезпечних, а також гранично допустимих концентрацій горючих газів в повітрі. 

Ці системи спрямовані для:
 
  • максимально можливого зниження ризику для життя або пошкодження власності АЗС, АГЗС, АГНС, АГНКС, ПАЗС, нафтобаз, сховищ і складів, що виникає внаслідок скупчення вибухонебезпечної газоповітряної суміші або аварійного витоку;
  • оповіщення працюючого персоналу попереджувальними світловими і звуковими сигналами про перевищення концентрацій горючих газів;
  • управління автоматикою, при якому подача газу або бензину буде безпечно вимкнена.

Треба контролювати на заправних станціях, нафтосховищах і складах паливно-мастильних матеріалів такі речовини: метан (CH4), пропан (C3H8) / бутан (C4H10), гексан (C6H14), пари дизельного палива, пари бензину, сірководень (H2S).

Наводимо приклад газоаналітичної системи на базі газоаналізатора СІГМА-03.  Для періодичного вимірювання вибухонебезпечних горючих газів і парів на заправках можуть застосовуватися такі вибухозахищені газоаналізатори:
 
  • СЕАН -(Н) - CH4 газоаналізатор метану індивідуальний з термокаталітичним детектором;
  • РГД-20 мікросигналізатор-витікачошукач переносний;
  • СИГНАЛ-4 газоаналізатор вибухонебезпечних і токсичних парів, киснепереносний.

Цими роками у ЗМІ висвітлюють особливо нагальну проблему забруднення довкілля. Переважно йдеться про спалення листя та сміття, що провокує онкозахворювання, погіршення стану здоров’я загалом. До слова, звинувачень такого характеру щодо діяльності АЗС немає. Скажімо, у Європі поширена практика будівництва АЗС у цокольних поверхах або впритул до житлових будинків. 


Новости партнеров
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus