Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 21.09.2020    03:12:54
Главная » Новости » Житомир » Город » 2020 » Август » 4 » 15:24:29

«Це мій обов’язок, як депутата» — Микола Янушевич про реконструкцію екологічного ліцею   PR  

04.08.2020, 15:30:29 2785 8 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
«Це мій обов’язок, як депутата» — Микола Янушевич про реконструкцію екологічного ліцею

Нещодавно у дворі Житомирського екологічного ліцею №24 розпочалися ремонтні роботи, гроші на які було виділено з міського бюджету. Ми розпитали депутата міської ради Миколу Вікторовича Янушевича, за сприяння якого відбувається ремонт, про особливості реконструкції.

Розкажіть, коли з'явилася ідея реконструкції і що саме планується змінити?

Екологічний ліцей знаходиться у 29 окрузі — окрузі, за яким я обирався і за який несу відповідальність. Декілька років тому я побачив, що там у дворі метрові плити лежать криво. Діти бігають і за них перечіпаються, можуть впасти. Тоді і було прийняте рішення домогтися оновлення зовнішньої території. До початку нового навчального року вона буде повністю реконструйована. Планується заміна тротуару, сходів, флагштоку та огорожі.

Чому ви вирішили взяли на себе відповідальність за стан ліцею?

Це мій обов’язок, як депутата. Депутат має опікуватися у першу чергу тим округом, за яким він обирався. Саме тому за останні 10 років я багато чого робив за власний кошт. В основному — допомагав будматеріалами: безкоштовно віддавав комунальним установам фарбу, шпаклівку. На дитячих майданчиках у пісочницях я періодично сам замінюю пісок. Виділяю людей, які займаються обслуговуванням району. Але я не можу усе профінансувати за свій рахунок.

Тобто кошти на реконструкцію були виділені з міського бюджету?

Так, кошти виділені з бюджету за моєї ініціативи. Зрозумійте, це не було швидко. Це справді досить складний, але невидимий процес. Спільними зусиллями виконкому та депутатського корпусу нам вдалося виділити ці кошти. І от в березні нарешті оголоси тендер і видима робота розпочалася.

Ви безпосередньо контролюєте те, як відбувається реконструкція?

Звісно, я постійно приїжджаю, дивлюся, фотографую. Разом з директоркою ліцею ми перевіряємо, аби реконструкція була зроблено якісно і в тому обсязі, у якому заявлено.

Миколо, чи плануєте ви цьогоріч брати участь у місцевих виборах?

Так, я йду на вибори до міської ради. І з розмов з жителями свого округу знаю, що вони мене підтримують у цьому рішенні. Це дуже радує і мотивує до роботи. Перед нашою командою стоїть іще багато завдань.

А ви вже визначилися з якою саме командою будете йти?

За цю каденцію я зрозумів, що найбільші звершення можна зробити із сильним лідером. Тому я приєднуюся до команди Сергія Сухомлина — партії «Пропозиція». І Сергій Іванович, і інші члени команди — люди, які доводять свою професійність не словом, а ділом. Мені по дорозі з такими людьми.

Пресслужба партії «Пропозиція»​​​

Тэги: Пропозиція, Янушевич

Комментариев: 8
Crespito
1 Hernan (Crespito)   • 16:32:52, 04.08.2020 [Материал]
+17

Брехун какой, до него все сделали, а он за бабки пиарится, что бы про него, ангела рассказали
malyar
2 Виктор (malyar)   • 16:56:43, 04.08.2020 [Материал]
+2

О, опять чувак оправдывается, что он депутат. Короче вывод - уважаемые депутаты не делайте для своих избирателей на своих участках))) Все равно никто не оценит. Не делаете -, делаете - , еще до вас все сделали)))))) Ну умора)))))
svitla
3 Svitlana (svitla)   • 17:18:14, 04.08.2020 [Материал]
-9

Боже, яка лексика у противників депутата і без конструктивної критики. Зразу зрозуміло, що комусь він явно як кістка в горлі.
І даю гарантію, що жоден з цих чоловічків і близько не бував і не проживає біля ліцею. Бо інакше б знали, що проблема з бордюрами і територією навколо школи назріла давно. І ніхто її, пане Хернан (яке підходяще прізвисько) раніше не вирішував. Окрім хіба що Василя Шевченко, який усіляко сприяв аби спортивне поле за бюджетом участі було максимально реалізовано.
Crespito
4 Hernan (Crespito)   • 18:07:43, 04.08.2020 [Материал]
+9

та понятно как кость в горле, столько всего делает, что решил что бы про него, такого скромнягу, прочитали
garold
7 Кonstantin (garold)   • 12:41:16, 05.08.2020 [Материал]
+2

А вы специально зарегались на сайте чтобы превселюдно облизывать таких говнюков,фу,вам не противно?
ToniGRIM
5 Антон (ToniGRIM)   • 20:36:28, 04.08.2020 [Материал]
+2

диви який депутат вій, брехун ще той, як не соромно(
leon_ztmr
6 Алексей (leon_ztmr)   • 10:50:27, 05.08.2020 [Материал]
+6

Главное в статье:
"Миколо, чи плануєте ви цьогоріч брати участь у місцевих виборах?

Так, я йду на вибори до міської ради."
Остальное можно было не писать.
Легионер
8 Александр (Легионер)   • 13:57:53, 05.08.2020 [Материал]
+2

А вот у "Пропозиции" стрелять себе в ногу это такой хитрый маркетинговый план или там креативщики у конкурентов зарплату получают? Я когда на стенде возле дверей подъезда увидел "Стадион "Спартак". Было. Стало", сразу заподозрил что кто-то в креативном отделе работает против работодателя. Иначе зачем лишний раз напоминать горожанам про этот крайне сомнительный успех на крайне скандальном объекте. Теперь вон Янушевич пиарится на ремонте за бюджетные деньги. На районе газету "Суббота" с этим искусным филантропом и меценатом уже по ящикам почтовым закинули. Есть впечатление, что бюджет на медийную привязку Янушевича к ремонту уже превысил бюджет на ремонт школы. Ну ладно, хотите стрелять себе в ногу, стреляйте. Ну зачем же очередью?!)
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus