Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 08 Декабря 2021    23:58:52
Главная » Новости » Житомир » Житомирская область » 2021 » Сентябрь » 30 » 13:02:34

«Слуга Народу» ініціює розроблення туристичної стратегії Житомирщини. ВІДЕО   ПОЛІТИКА  

30 Сентября 2021, 15:08:34 1998 6 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
«Слуга Народу» ініціює розроблення туристичної стратегії Житомирщини. ВІДЕО

Таке рішення було ухвалене під час виїзного засідання Політради обласної організації партії «Слуга Народу», що відбулася днями на території рекреації «Коростишівський каньйон».

До речі, місце для проведення наради було обрано невипадково. Цей туристичний магніт Житомирщини нещодавно отримав оновлену інфраструктуру завдяки зусиллям команди «Слуга Народу».

«Житомирщину потрібно перетворити на туристичну перлину України. Це цілком реально. Адже наш регіон – територія туристичних можливостей. Має багату історію, різноманітну культуру та величну природу», - підкреслив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

На території Житомирської області знаходяться понад 100 пам’ятників історії й архітектури, 27 парків і заказників і унікальний Поліський природний заповідник, десятки озер і каньйонів.

Для приваблення туристів приїздити на Житомирщину наразі першочерговим завданням є розвиток інфраструктури (доріг, готелів, ресторанів тощо) та створення продуманої комплексної стратегії. Адже це надасть додаткові фінансові вливання в громади, робочі місця та збільшення платоспроможності її мешканців.

Для цього, щоб змінити ситуацію та перетворити Житомирщину на туристично привабливий регіон, необхідно докорінно переглянути стратегію розвитку туризму. Доцільно створити й ухвалити новий дієвий документ. Він повинен стати дорожньою мапою.

«Житомирщина має стати одним із найпопулярніших туристичних регіонів України. Причому не тільки для українців, а й для гостей з-за кордону.», - підкреслив Арсеній Пушкаренко.

Саме тому на Політраді було ухвалено рішення звернулися до Житомирської обласної ради та її голови Володимира Федоренко для перегляду й ухвалення нової дієвої стратегії розвитку туризму.

«Наша мета – розвиток туристичної Житомирщини. Щоб сюди їхали туристи і з України, і з інших країн. Тому нам потрібна нова комплексна стратегію розвитку туристичної Житомирщини. Потрібно розуміти як і куди ми будемо рухатися далі», - резюмувала народна депутатка України, голова Політради обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Тетяна Грищенко.


Пресслужба політичної партії "Слуга народу"
 
Тэги: Слуга народа

Новости партнеров
Комментариев: 5
AlexIvanov
1 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 09:36:11, 01 Октября 2021 [Материал]

Вы бы лучше инициировали свободный доступ граждан в областной совет. Люди приезжают со всей области и не могут зайти на сессию, потому что депутаты запретили людям входить в здание, окружили себя национальной гвардией, установили вертушки. В 2014 году эти вертушки были снесены Майданом, здания вернулись громаде, обществу, а вы снова все вернули взад. Как там в кабинетах тепло сейчас? А мы оплачиваем это тепло, электричество и прочее. Зачем вы рекламируете себя , обращаетесь к народу к избирателям? Вы ведь ничего положительного не сделали для людей Житомирщины! Освободите народное здание от вертушек и национальной гвардии для начала.
AlexIvanov
2 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 09:38:51, 01 Октября 2021 [Материал]

А вы будете водить туристов по берегам реки Тетерев, которую довели до экокатастрофы? Будете показывать туристам дохлую рыбу, незаконные строения в прибрежной зоне, где строительство запрещено законодательно? Покажете себя, расскажете людям, как вы не защищаете ни город, ни страну, где вас выбрали в депутаты?
DomA
3 Владимир (DomA)   • 14:08:16, 01 Октября 2021 [Материал]

їм просто потрібно про щось звітувати вищому керівництву!) от і ганяють воду з пустого в порожнє))
AlexIvanov
4 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:03:21, 01 Октября 2021 [Материал]

А!!! Тепер зрозумів.
AlexIvanov
5 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:05:10, 01 Октября 2021 [Материал]

Есть такая пословица у народа" Не рыба . не мясо" Мне порой кажется , что они лунатики не понимаю зачем живут
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus