Живой Журнал

Главная » Новости » Технологии » 2007 » Сентябрь » 6 » 10:56:52

В Любарском районе открыли газопровод

06 Сентября 2007, 10:56:52 3567 0
В Любарском районе открыли газопровод

5 вересня цього року в с.Семенівка Любарського району відкрито підвідний газопровід.

Як повідомила «Журнал Житомира» прес-служба Житомирської облдержадміністрації, участь у відкритті газопроводу взяв голова облдержадміністрації Юрій Павленко.

Голова облдержадміністрації зазначив, що районна влада врахувала потреби мешканців села: питання газифікації даного населеного пункту було включено в програму соціально-економічного розвитку Любарського району на 2007 рік; з районного бюджету було виділено 42 тис.грн. на будівництво підвідного газопроводу до с.Семенівка. "Дуже важливо знати і вирішувати проблеми не лише жителів великих міст та селищ, але й таких сіл як Семенівка", - наголосив Юрій Павленко.

Ініціаторами газифікації села виступили місцеві жителі, які за свої кошти в 2005 році виготовили проектну документацію на будівництво розподільчого газопроводу, у 2006 році почалось будівництво газопроводу. Було побудовано 3,8 км розподільчих мереж та 47 дворових вводів на що затрачено 72 тис.грн. власних коштів.


На території села Семенівка функціонують початкова школа, ФАП, сільський будинок культури, в селі проживає 269 жителів , налічується 101 двір.
Комментариев: 0
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: