У Житомирі на залізничному вокзалі відкрили «Станцію доступності» для маломобільних груп населення.
Щоб зробити вокзал доступним для людей на візках, центральний і допоможні входи та виходи обладнали системою пандусів, переобладнали парапети та бордюри, облаштували паркувальне місце. В самому приміщенні вокзалу для зручності людей з особливими потребами облаштували санвузли, розмістили інформаційну довідку та переобладнали каси.
Про це повідомляє прес-служба Сергія Сухомлина.
Депутат міської ради Неля Ковалюк говорить: робота ведеться давно та системно, переобладнують залізничні вокзали та станції по всій Україні.
"Започаткував усе це Департамент безпеки руху Міністерства інфраструктури, зокрема директор департаменту - Микола Горбаха і його заступник В’ячеслав Дідківський. У нашому місті робота з доступності об’єктів соціального побуту ведеться постійно, і багато керівників вже розуміють, що доступність для маломобільних груп населення це просто вимога часу",- говорить Ковалюк.
Проте, часто людей на візках хвилює навіть не відсутність дороги чи необладнаний транспорт. Основним питаннями є - як вийти з дому.
"Ось зараз йде закупівля квартир учасникам АТО, які, наприклад, мають інвалідність, то їм потрібні спеціально обладнані квартири, яких по Житомиру я ще не бачила. І це є проблема. Тому ці квартири повинні зразу бути обладнані так, щоб забезпечити доступність людині до всіх кімнат у квартирі та вихід на вулицю. І вже потім, ми можемо говорити про понижені бордюри та транспорт",- додає депутат.
За словами першого заступника міського голови Сергія Сухомлина, на ремонтні роботи на залізничному вокзалі у Житомирі було витрачено близько 100 тисяч гривень. Почали взимку. У планах Сухомлина згодом зробити доступним увесь Житомир:
"Нам вдалося сьогодні зробити наш залізничний вокзал доступним для маломобільних груп населення. Також мами з дитячими візочками можуть безперешкодно користуватися тими самими пандусами, які зроблені для людей на візках. Також у проекті реконструкції центральної частини міста, у плані заміни тротуарів та нової організації дорожнього руху, ми вже закладаємо нові принципи, щоб люди на візках мали можливість пересуватися і по тротуарах, і по пішохідних переходах", - зазначив Сухомлин.
Это будет другой разговор.
http://zhytomyr.osp-ua.info/gallery/gal1/big/kinoteatr-ukraina.jpg
Вот тут отлично видно, как легко человек на каляске может подняться по ступенькам (на самом деле нет).
То есть, по сухомлину получается, что на вокзале всем комфортно, но как доехать до этого самого вокзала, его не волнует. Власть. Идиоты.
И каким боком Сухомлин ко всему происходящему,он же заяву на звільнення написал; живо дело Дебоя- пиариться и ленточки перерезать...
новый человек-гибрид ДебоСух