Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Гроші і Економіка » 2015 » Сентябрь » 14 » 07:55:13

10 фактів з життя Ощадбанку в серпні 2015 року     Реклама  

14.09.2015, 21:18:33 3880 0
10 фактів з життя Ощадбанку в серпні 2015 року

Ощадбанк представив «Журналу Житомира» десять важливих фактів з життя банку в серпні поточного року.
 
  • Ощадбанк відкрив мобільне броньоване відділення на території гуманітарно-логістичного центру в Донецькій області між КПВВ «Зайцеве» та блокпостом «Майорськ». Таке відділення дає громадянам України, які проживають на окупованій території, можливість обслуговуватись у державному банку. Вони зможуть відкривати поточні рахунки, отримувати соціальні виплати, оформляти й перевипускати платіжні картки, здійснювати продаж валют, здійснювати та отримувати грошові перекази в національній валюті. Банк планує відкрити подібні мобільні броньовані відділення в Новотроїцькому та Станиці Луганській.
 
  • Довіра в дії. Державний банк залишається острівцем стабільності на банківському ринку. Це відчувають вкладники, довіряючи банку свої гроші на зберігання. Так, на акційний депозит «Довіра» вже залучено 5,5 млрд. грн. При цьому понад 70% клієнтів відкрили депозит на тривалий термін – понад півроку, а це переконливий доказ довіри до банку. Вкладники Ощадбанку усвідомлюють, що їх вклади забезпечені на 100% державною гарантією. Це єдина банківська установа в Україні, де повернення вкладів гарантується державою в повному обсязі без обмеження суми.
 
  • Українці утеплюють помешкання за допомогою програми «Ощадний дім». Кількість виданих Ощадбанком «теплих» кредитів перевищила 20 тисяч. Щодня банк видає більше 450 кредитів на впровадження енергоефективних заходів як в окремих квартирах, так і в приватних будинках.
 
  • 260 підприємств і організацій обрали в серпні Ощадбанк для обслуговування за зарплатним проектом. Серед переваг Ощадбанку – найрозгалуженіша мережа відділень, що постійно оновлюється, привабливі умови кредитування, власний потужний процесинговий центр, який обслуговує другий за обсягом в Україні бізнес пластикових карток, сучасні банківські сервіси – WEB-та mobile-банкінг «Ощад 24/7», безкоштовне підключення й користування послугою «Мобільні заощадження», що передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку.
 
  • 20 324 рахунки Ощадбанк відкрив для надання адресної допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО. Для зручності клієнтів Ощадбанк максимально спростив процедуру обслуговування та приймання документів, реалізувавши його через "єдине вікно" в понад 2 000 своїх відділень. Передавання документів до установи банку здійснюється уповноваженим представником сім’ї за попередньою його реєстрацією в Контакт-центрі або на Інтернет-сторінці Ощадбанку. Отримати виплати можна в більш ніж 2 000 банкоматів Ощадбанку або в майже 5 000 установ.
 
  • Відкрито 7 відділень нового формату – два в Києві, по одному в Дніпропетровську, Івано-Франківську, Львові, Чернігові та Ужгороді. Загалом відкрито 141 установ нового типу. Їх ключові параметри – новітній дизайн, стильний фасад, зручні зони очікування та обслуговування клієнтів, кімната для переговорів, зона самообслуговування з інформаційно-платіжним терміналом і банкоматом, висококваліфікований персонал.
 
  • Залучено на обслуговування 42 нових клієнта великого корпоративного бізнесу. Портфель пасивів корпоративного бізнесу зріс на 1, 5 млрд. грн. Наразі він становить понад 34 млрд. грн.
 
  • Ощадбанк – активний учасник реформ. Це стосується як внутрішніх трансформацій банку, так і втілення життєво важливих для країни проектів: енергозбереження, е-уряду та ін. Зокрема, Ощадбанк на волонтерських засадах допоміг у створені ІТ-інфраструктури медичної інформаційної системи «е-Здоров'я» для Міністерства оборони України, надавши комп'ютери та серверне обладнання. ІТ-фахівці банку з власної ініціативи активно долучаються до координації проекту. Призначення МІС «е-Здоров'я» – допомагати рятувати життя та здоров'я військових, зокрема поранених у зоні АТО.
 
  • Ощадбанк змінюється не тільки зовні, а й внутрішньо. В липні стартував конкурсний проект «Кадровий резерв», що передбачає розвиток кращих працівників: «Ощадпрофі», спрямований на розвиток професійних компетенцій (300 професіоналів різних напрямів), та «Ощадлідер» – для розвитку управлінських компетенцій (100 керівників різних рівнів). Проект «Кадровий резерв» впроваджено для професійного розвитку та кар’єрного зростання кращих співробітників Ощадбанку. В серпні закінчився збір відповідних анкет. 1034 співробітники банку надіслали анкети для участі у проекті. 1200 співробітників відділень пройшли навчання в новому аудиторному форматі з регіональними тренерами.
Фотографії:
10 фактів з життя Ощадбанку в серпні 2015 року

Схожі новини:


Комментариев: 0
Оголошення на ЖЖ інфо: