Живой Журнал
Главная » Новости » Политика » 2015 » Ноябрь » 13 » 17:41:19
 

«Батьківщина» просить міліцію не допустити провокацій в день голосування   PR  

13 Ноября 2015, 17:41:58 2644 5
«Батьківщина» просить міліцію не допустити провокацій в день голосування

Житомирська обласна організація політичної партії “ВО “Батьківщина” занепокоєна тривожними повідомленнями, які регулярно надходять від виборців, про можливі провокації в місті в день голосування за Житомирського міського голову 15 листопада. 

Стало відомо, що в місті готуються протиправні дії: зокрема, організація підкупу виборців, вчинення хуліганських дій в місцях проживання молоді тощо.

З повідомленої нам інформації, ці дії, можливо, будуть відбуватися в гуртожитках м. Житомира за участі заздалегідь підготовлених та привезених з інших регіонів осіб, які називатимуться представниками партії ВО «Батьківщина» та кандидата на посаду Житомирського міського голови Цимбалюк Л.В.

У зв'язку з цим Житомирська обласна організація політичної партії “ВО “Батьківщина” заявляє, що ні сама політична сила, ані безпосередньо кандидат на посаду Житомирського міського голови Цимбалюк Л.В. не готують будь-яких протиправних та злочинних дій, направлених на порушення громадського порядку в місті, ні зараз, ні в день волевиявлення виборців 15 листопада 2015 року та не є причетними до таких дій. Ми проводимо передвиборчу кампанію з суворим дотриманням вимог Конституції України та Закону України «Про місцеві вибори».

Просимо правоохоронні органи забезпечити громадський порядок в місті, посилити охорону в гуртожитках, з'ясувати, хто саме готує провокації, та докласти всіх зусиль, щоб уникнути дискредитації кандидатів. Відповідне звернення було подане до правоохоронних органів.  

Водночас ми закликаємо житомирян ігнорувати чутки про провокації з боку ВО “Батьківщина”, повідомляти штаб або правоохоронні органи про підозрілі випадки напередодні та в день голосування. 

Давайте усі разом докладемо зусиль, щоб провести чесні та прозорі вибори! Разом ми переможемо!

Пресс-служба Житомирської обласної організаціі політичної партії ВО Батьківщина

Тэги: выборы 2015, Батькивщина

Новости по теме:


Комментариев: 5
Artmaker
1 Евгений (Artmaker)   • 17:59:58, 13 Ноября 2015 [Материал]

Мама Люба давай, давай, давай!!!

"Истории ЛЮБВИ" на ЖЖ Б’ЮТ все рекорды!
Hool
2 hool (Hool)   • 18:13:37, 13 Ноября 2015 [Материал]

на1
Да чтож ты так истеришь то последнее время??? Такое впечатление, что слегонца кто-то оБППсырается с перепуга?!
фюрер
3 фюрер (фюрер)   • 20:51:34, 13 Ноября 2015 [Материал]

)))))на 2 рассмешил.А вообще агония какая то наблюдается где то 2 часа назад кто то вещал на жт от Цымбалюк ну и типо гнал на Сухомлина....он же не прошло и часа объявился там же под чистую диктовку диктора делает спич на ломаном украинском...
Hool
4 hool (Hool)   • 22:59:13, 13 Ноября 2015 [Материал]

бггггг
melan
5 melan (melan)   • 09:38:29, 14 Ноября 2015 [Материал]

Какая то прямо параноидальная статья.
( Парано́йя - в классическом представлении страдающие паранойей отличаются нездоровой подозрительностью, склонностью видеть в событиях происки врагов...)
Объявление на ЖЖ инфо: