Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Люди і Суспільство » 2016 » Декабрь » 17 » 11:59:31

11-річна Валерія Кокіш вилетіла на лікування до Ізраїлю     Реклама  

17.12.2016, 12:46:45 4185 0 Помилка?Помилка в тексті?
Виділили слово мишкою
і натисніть Ctrl+Enter
11-річна Валерія Кокіш вилетіла на лікування до Ізраїлю

14 грудня під час зустрічі з жителями смт Озерне до народних депутатів України Бойка Ю.А., Бахтеєвої Т.Д., Павленка Ю.О. звернулася Кокіш Наталія Андріївна, мама 11-річної Кокіш Валерії, з проханням допомогти дівчинці отримати життєво необхідне дороге лікування в клініці "АСУТ" (м Тель-Авів).

Вже 15 грудня, отримавши медичну документацію дитини і проаналізувавши її, заради збереження здоров`я Валерії, народні депутати України Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, Звягільський Юхим Леонідович, Рибак Володимир Васильович, Павленко Юрій Олексійович, лідер Опозиційного блоку Бойко Юрій Анатолійович, перерахували і передали кошти для лікування Валерії, завдяки чому вже сьогодні,17 грудня, вранці вона разом з мамою вилетіла до Ізраїлю, де її чекають висококласні лікарі.

Юрій Павленко, який проводжав Валерію і її маму в аеропорту, побажав їм, щоб надія на одужання виправдалася сповна і запевнив, що тепер вони мають дуже багато друзів, які не залишать їх у біді, допоможуть подолати страшну хворобу і жити повноцінним, щасливим життям.

«Ми переживаємо і молимося за здоров`я дівчинки і будемо продовжувати робити все від нас залежне для збереження її здоров`я та життя», - сказала Тетяна Бахтеєва.

Дівчинка захворіла в жовтні 2015 року та спочатку дитині діагностували доброякісну пухлину, проте після її видалення і гістології, лікарі поставили діагноз нейросаркома черевної і заочеревинної порожнини.  

«Цей вид пухлини зустрічається вкрай рідко і, на жаль, українські лікарі безсилі перед цією хворобою. Валерія лікувалася в Житомирській обласній дитячій лікарні з жовтня 2015 року по 5 грудня 2016 року. У листопаді 2015 року в Центрі раку їй була зроблена операція, а також 10 блоків хіміотерапії. Крім того, її консультували в Білоруському дитячому онкоцентрі, але також було рекомендовано лікування за кордоном. Єдина клініка, яка дала підтвердження можливості лікування Валерії, знаходиться в Ізраїлі, проте лікування дуже дороге і вимагає постійних додаткових витрат», - розповіла Тетяна Бахтеєва.

На зустріч з народними депутатами від Опозиційного блоку в смт Озерне, з проханням допомогти Валерії прийшли десятки жителів, які разом вже зібрали 6600$. Активно відгукнулися на прохання про допомогу і депутати обласної та Житомирської районної, міської рад від Опозиційного блоку.

«Я щиро вдячна жителям Озерного за їх добрі серця, за допомогу в зборі коштів на лікування Валерії. На нашій зустрічі десятки людей говорили, що хвороба Валерії - це горе і біда всього селища. Незважаючи на вкрай важке економічне становище, мізерні зарплати і пенсії, люди згуртувалися навколо дівчинки і зібрали гідну суму. Це було вкрай важливо, оскільки сім`я дитини малозабезпечена, мама - сирота, самостійно зібрати потрібні кошти їм не під силу», - зазначила Тетяна Бахтеєва.

«Не дивлячись на те, що в Україні існує окрема бюджетна програма лікування громадян за кордоном, її фінансування вкрай обмежене, а сама процедура направлення на лікування за кордон вкрай бюрократизована.

Незважаючи на це я офіційно звернулася до Міністерства охорони здоров`я з вимогою терміново вирішити питання щодо фінансування лікування закордоном, проте дане питання буде вирішуватися щонайменше кілька місяців, а здоров`я Валерії погіршується з кожним днем ​​і вона не може чекати, поки чиновники почнуть оперативно робити свою роботу. На жаль, саме так сьогодні працює МОЗ», - заявила народний депутат.

Вона також зазначила, що такі важкі випадки онкологічних захворювань у дітей в Україні не поодинокі, проте протягом 2014-2016 років влада не виділила ні копійки на завершення розпочатого в 2011 році будівництва нового корпусу «Охматдиту», де повинні були розташуватися десять хірургічних відділень, діагностичне і п`ять онкологічних.

Тетяна Бахтеєва підкреслила, на сьогоднішній день ніхто не може сказати, в яку суму обійдеться лікування дівчинки, але мова йде про десятки тисяч доларів. «Валерія - відкрита, добра і щира дівчинка, яка дуже хоче вчитися, пізнавати світ, спілкуватися і гратися з друзями і молодшим братиком. Я щиро сподіваюся і вірю, що завдяки чуйним, небайдужим і добрим людям, Валерія отримає необхідне лікування в Ізраїлі, одужає і зможе жити повноцінним життям», - сказала Тетяна Бахтеєва.

 
Картка мами Валерії в Приватбанку - 4731 2171 0968 2268.
Кокіш Наталія Андріївна, телефон - (098) 382-35-69.

 

Схожі новини:


Оголошення на ЖЖ інфо: