Житомирський агротехнічний коледж зустрічає 90-літній ювілей з дня свого заснування. В усі часи навчальний заклад славився та відзначався якісною підготовкою фахівців для народного господарства. Це агрономи та фермери, енергетики та механіки, фахівці будівництва та цивільної інженерії (водо- та газопостачання), бухгалтери, економісти, фінансисти, підприємці та маркетологи. Професії, які й до сьогодні затребувані на ринку праці. Студенти мають можливість стажуватися як на вітчизняних підприємствах, так і проходити практику за кордоном.
А у цьому році коледж здійснив прорив щодо запровадження нових спеціальностей у сфері вищої освіти. Відкрито три бакалаврські спеціальності: «
Агрономія», «
Агроінженерія» і «
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Це дає змогу студентам коледжу отримати не лише рівень молодшого спеціаліста – від кваліфікованого робітника (водія, слюсаря-ремонтника, тракториста, садівника), а й здобути повноцінну класичну вищу освіту – бакалавр!
Отож, ми запрошуємо випускників шкіл на базі 9-11 класів та випускників ПТУ, технікумів та коледжів на навчання до Житомирського агротехнічного коледжу. Належний рівень освіти, сучасні технології, престижність навчання – вам забезпечить наш коледж.
Познайомитися з умовами прийому та матеріально-технічною базою ви зможете у День відкритих дверей 1 квітня о 10.00 за адресою: м.Житомир, вул.Покровська (Щорса), 96.
Не зволікайте з вибором професії і на вас чекає велике майбутнє.
Адміністрація Житомирського агротехнічного коледжу
Головна заслуга коледжу в тому, що ним вміло керує Тимошенко Микола Михайлович, сучасний керівник з достатнім досвідом практичної роботи, з почуттям політичної рівноваги, патріотизму і відповідальності за доручену колективом справу. Таких керівників побільше і у освітній галузі області був би повний порядок. Головне він не зруйнував жодного соціального напрямку діяльності. Чудова, найдешевша в області їдальня, кафе та буфети, 100 % проживання у комфортабельних гуртожитках, постійний по - батьківському нагляд за проживаючими студентами в гуртожитку з боку педколективу, допомога в самопідготовці в гуртожитках, добрі спортивні традиції і багато багато чудового що потрібно поширювати по всіх убогих вишах Житомирщини. Одним словом коледж давно потрібно перевести у найвищий статус вищого навчального закладу аграрної орієнтації в області. Що і говорити -МОЛОДЦІ.
А сколько выпустившихся молодых специалистов работают по специальности?