Живой Журнал

Главная » Новости » Спорт » 2018 » Апрель » 2 » 10:47:22

Житомирський волейбольний клуб «Житичі» пройшов у Вищу лігу. ФОТО

02 Апреля 2018, 10:47:22 3244 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Житомирський волейбольний клуб «Житичі» пройшов у Вищу лігу. ФОТО

Впевненою перемогою волейбольного клубу «Житичі» завершився  Чемпіонат України з волейболу  серед чоловічих команд Першої ліги, який проходив у Житомирі з 30 березня по 1 квітня.

Упродовж трьох днів чотири команди, зокрема житомирський волейбольний клуб «Житичі», СК «Прибилів», «А-Пілон» м. Умань та «Академія ДПтС» м. Чернигів, змагалися за звання найсильніших, - повідомляє прес-служба Житомирської області.

Володимир Ширма, відкриваючи фінал Чемпіонату, наголосив на перших зрушеннях у відновленні житомирського волейболу.
 

«На Житомирщині десятки років не було якісного волейболу, та й команди взагалі. Сьогодні ми вже має дві волейбольні команди – жіночу «Полісся» та чоловічу «Житичі». Більше того, обласна влада створила комунальний волейбольний клуб, на базі якого тренуватимуться команди. Сподіваюсь, що від турніру до турніру наші волейболісти будуть впевнено йти до перемог, а вершиною волейбольної піраміди в області мають стати дві потужні команди майстрів, які гратимуть у вищій лізі. Ми хочемо повернути Житомирщині волейбольну славу», - сказав Володимир Ширми і побажав справедливої перемоги найсильнішій команді.
 

Під час урочистого відкриття керівники обласної та міської влади підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки розвитку волейболу на 2018-2022 pоки. У документі зосереджена увага на об'єднанні зусиль органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, навчальних закладів, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадських організацій та громадян задля забезпечення сприятливих умов для подальшого розвитку волейболу в м. Житомирі та Житомирської області.

Відтепер Житомирщина вперше буде представлена у  Вищій волейбольній лізі України. У неділю, 1 квітня, хлопці з ВК «Житичі» з рахунком 3:0 виграли у чернігівської команди ВК «Академія-ДПтС» та посіли своє заслужене перше місце на п’єдесталі пошани.

Голова обласної ради, голова федерації волейболу Житомирської області Володимир Ширма подякував усім учасникам змагань за гарні ігри, спортивний дух та за емоції, подаровані усім вболівальникам.

«Головне наше завдання виконано – ми вийшли до Вищої ліги, - прокоментував журналістам Володимир Ширма, -  Невдовзі плануємо провести збори, проаналізувати ігри. Наша мета у Вищій лізі  – бути серед призерів».

Отже, бронзовим призером змагань стала команда з міста Чернігова «Академія державної пенітенціарної служби», срібним призером – команда з Умані ВК «А-Пілон».

Також кращі гравці Чемпіонату отримали нагороди:

«Кращий догравальний гравець» – Сергій Кушнір (ВК «Житичі») та Дмитро Верезуб («Академія державної пенітенціарної служби»);

«Кращий центральний блокуючий гравець» – Юрій Лісовий («А-пілон») та Михайло Калініченко (ВК «Житичі»);

«Кращий діагональний гравець» –Дмитро Бойко (СК «Прибилів»);

«Кращий пасуючий гравець» – Дмитро Дерев’яненко («А-пілон»);

«Кращий гравець ліберо» – Дмитро Кузьменко (ВК «Житичі»);

«Кращий MVPгравець» – Володимир Мірчєв (ВК «Житичі»).

Тэги: житичи, ширма, Житомир, волейбол
Комментариев: 0
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: