Живой Журнал
Главная » Новости » Политика » 2019 » Июнь » 19 » 17:19:27
 

Юрій Бойко відвідав «ЖТКЕ» та представив кандидатів-однопартійців у нардепи від Житомирщини. ФОТО   PR  

19 Июня 2019, 17:19:27 3717 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Юрій Бойко відвідав «ЖТКЕ» та представив кандидатів-однопартійців у нардепи від Житомирщини. ФОТО

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та народний депутат України Юрій Павленко, під робочої поїздки на Житомирщину, відвідали Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго». Політики ознайомилися із роботою підприємства та зустрілися з його працівниками. Юрій Бойко представив план партії по зниженню тарифів.

Тема тарифів є однією з найболючіших для українців, адже встановлені минулою владою ціни на житлово-комунальні послуги загнали людей у бідність.

«Коли ми говоримо про тарифи, то говоримо про труднощі, які виникають у споживачів. Вже давно зрозуміло, що вони не здатні платити по нинішнім космічним тарифам. Всі наші зусилля направлені на те, аби домовитися про зниження тарифів. Власне, ми це зробили, коли запропонували перейти на прямі контракти з Російською Федерацією, що дозволить знизити вартість газу, а, відповідно, усі комунальні тарифи. Це буде першим кроком до того, щоб допомогти людям і подолати бідність», — підкреслив Юрій Бойко.

З іншого боку, вартість енергоносіїв для компаній-постачальників комунальних послух теж завищена.

«Водоканали, теплокомуненерго отримують енергоносії по завищеним цінам. Зрозуміло, що далі в них не має грошей на виплату заробітних плат працівникам, на переобладнання комунікацій. Усе це призводить до погіршення комунальних послуг в цілому. Тому ми боремося за зниження ціни на енергоносії для підприємств. Ми зробимо так, що вартість газу буде не вище 3 800 грн на відмінну від сьогоднішніх більше 8 000 за тисячу кубометрів. Коли це станеться, десятки тисяч працівників комунальних підприємств отримають підвищення заробітних плат, бо люди зможуть платити», — наголосив Юрій Бойко.

Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.

«На сьогодні заборгованість перевищила 60 млрд гривень. 50% цієї суми — 30 млрд — це заборгованість за газ. Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати. Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі сплачувати за цими космічними тарифами», — зазначив кандидат у прем’єр-міністри.

Юрій Бойко підкреслив, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 щодо зниження вартості газу, а також №9527 щодо списання заборгованості населення за комунальні послуги.

Депутат Житомирської міської ради Наталія Леонченко є членом наглядової ради «Теплокомуненерго» та займає активну позицію щодо вирішення проблем підприємства.
 

«Завдяки тісній співпраці з керівництвом Теплокомуненерго та у силу своїх можливостей нам вдається вирішувати проблемні питання підприємства. Маю надію, що так буде надалі. Першочерговим завданням ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ є соціальний захист громадян. А це, зокрема, скасування грабіжницьких тарифів, відновлення соціальних пільг і виплат для українських сімей, надання необхідних субсидій і допомоги. Нами напрацьований ряд законопроектів, які захистять людей. Це в наших силах. Цього чекають від нас люди. Отже, ми обов'язково переможемо!», — наголосила Наталія Леонченко.
 


Під час свого візиту до Житомира, Юрій Бойко поспілкувався із житомирянами на вулицях Київській та Михайлівській. А на Замковій горі, біля каменю на честь заснування Житомира — міста жита і миру, представив кандидатів у народні депутати України ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ від Житомирської області. Юрій Бойко наголосив, що на Житомирщині сформована ефективна та енергійна команда, яка користується повагою в Україні.

Відповідно до рішення З’їзду партії, в одномандатних виборчих округах Житомирської області кандидатами в народні депутати України висунуто Наталію Леонченко (округ №62), Наталію Онуфрієнко (округ №63) та Олександра Чорноморця (округ №65).

Ще у трьох округах Житомирської області ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримає окремих кандидатів-самовисуванців.

У партійному списку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Житомирщина представлена шістьма кандидатами у народні депутати України. Це Юрій Павленко, Анатолій Мелашенко, Наталія Рибак, Раїса Гула, Микола Левківський та Ольга Гречко.
 

«Формування досвідченої та відповідальної перед народом влади є головною умовою для позитивних змін. Команда Житомирщини є яскравим прикладом національного патріотизму, відповідальності перед виборцем, вірності та захисту його інтересів. Це сплав досвіду і молодості, успіху і перемоги. Разом з  ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ ми збудуємо мирну, соціальну державу для кожного українця», — підкреслив Юрій Павленко.
 


«Наша команда об’єдналася задля досягнення миру. Ми повернемо мир в Україну, тому що це вимога всіх громадян. Це ключове завдання, заради виконання якого ми йдемо в парламент», — підсумував Юрій Бойко.

Прес-служба політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" у Житомирській областіТэги: Павленко, Опоблок, Леонченко, Житомир, выборы
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: