Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Костянтин Суський
 

Святковий місяць: подарунки Януковича.

Автор: Костянтин Суський, 04 Февраля 2011, 09:48:15
Автор Костянтин Суський

Костянтин Суський

все статьи автора

Різдвяні свята одні з найважливіших свят для українців. Нація святкує за традицією весело і з розмахом: народні гуляння, подарунки та гарний настрій.

Не відставав і Президент. Різдвяна служба з його присутністю була проведена в Почаївській Лаврі (Тернопільська область).

Разом з ним були присутні фігури з міністерств та парламенту. Розуміється в Почаєві все було гарно, святково та офіційно. За даними ЗМІ Президент подарував Лаврі набір срібла, а йому подарували ікону Божої Матері Почаївської.

Після служби Янукович виступив перед журналістами та віруючими. Тема виступу – дуже складна ситуація в країні. Але як зазначив Президент, тяжкі часи закінчуються і вже зявилося світло в кінці тонелю. Звісно, за допомогою Президента та Бога. "Господь Бог вчить нас, що лише добрими вчинками можна добитися покращення життя і збудувати сильну країну…” – зазначає Янукович. Змінимо життя на краще вже сьогодні, так, десь ми вже це чули.

Гарних вчинків на Різдво Президент зробив багато. Мінімум два. Перший, він нагородив Голову Рівенської облдержадміністрації В. Берташа орденом "За заслуги” 2-го ступеня, коментуючи "за значний внесок в державне будування…”

Другий добрий вчинок, відносився вже до представника опозиції. Щасливим опонентом, на якого впав вибір президентської дружби, став депутат від БЮТ, один, доречі, з фінансових меценатів Тимошенко, Костянтин Жеваго. Коментував це Віктор Федорович так, що належні навички та професіоналізм Жеваго сприяють розвитку вітчизняного парламентаризму. Доречі у обох обраних були дні народження.

А ось на Луценко в СІЗО та Тимошенко на підписці про невиїзд, президентських подарунків та прощення не вистачило. Також не вистачило цього і активістам майдану, який проводився стосовно прийняття Податкового кодексу. І тим більше не отримали президентської ласки славнозвісні члени громадської організації ВО "Тризуб” ім. Степана Бандери, яким здається зараз більше всіх не до свят.

А взагалі свят у нас в Україні вистачить, аби у Президента був добрий настрій та християнська увага до всіх. А свята, повторююсь, і політичні опоненти, які потребують вітань і амністій, у нас завжди знайдуться. Цього добра в нас багато, а буде здається ще більше.

Костянтин Суський Голова ЖМГО "Патріот України”
Автор: Костянтин Суський
Костянтин Суський | 04 Февраля 2011 | Просмотров: 3609 | Янукович, різдвяні подарунки
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 2
WTTU
1 noname (WTTU)   • 13:14:17, 07 Февраля 2011 [Материал]

"Господь Бог вчить нас, що лише добрими вчинками можна добитися покращення життя і збудувати сильну країну…” – зазначає Янукович
Кому как не ему знать за что из тюрьмы выпускают.
GuyFawkes
2 Гай Фокс (GuyFawkes)   • 13:58:44, 08 Февраля 2011 [Материал]

Церковь это проститутка на содержании у политиков, чем раньше Вы освободитесь от ее пут, тем трезвее будет Ваш взгляд на мир.

Читайте также на эту тему: