Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Житомирська область на другому місці в Україні за темпами будівельних робіт

Автор: Андрей Филиппов, 10 Ноября 2011, 14:03:40

За 9 місяців 2011 року підприємства Житомирської області виконали будівельно-монтажних робіт на суму 486,6 млн. грн., що на 45,2% більше відповідного періоду попереднього року. А за темпами будівельних робіт протягом січня-вересня поточного року Житомирщина посіла 2 місце серед регіонів України.

Успішні показники стали можливими завдячуючи політиці Президента України Віктора Януковича, Кабінету Міністрів України, направленій на реалізацію регіональних програм будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурного призначення, газифікації населених пунктів області, розвитку житлового будівництва. Вже можна стверджувати, що поточний рік за рівнем фінансування з державного бюджету стане рекордним за останні 4 роки. У 2011 році за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету передбачено 130 млн. грн., а це у 8 разів більше ніж у попередньому.

Завдяки виділенню у минулому році коштів, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку, вдалося спрямувати видатки на продовження будівництва соціально-важливих об’єктів з високим ступенем будівельної готовності. Ці об’єкти вже у поточному році готуються до здачі в експлуатацію.

Кабінет Міністрів України вже схвалив пропозиції обласної адміністрації щодо запланованої добудови і введення в експлуатацію довгобудів. Серед них:

  • - І черга – загальноосвітня середня школа І-ІІІ ст. № 8 на 360 учнів в м. Новоград-Волинський (відкриття відбулося 1 вересня) ;
  • - друга черга – школа у смт Черняхів;
  • - перший пусковий комплекс лікувального корпусу Романівської центральної районної лікарні;
  • - третій пусковий комплекс консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського в м. Житомир;
  • - центральна районна лікарня у смт Брусилів;
  • - дитяча музична школа № 1 в м. Житомир;
  • - інфекційний корпус міської дитячої лікарні в м. Житомир;
  • - здійснити реконструкцію пологового відділення ТМО м. Новограді-Волинському;
  • - продовжити реконструкцію середньої загальноосвітньої школи на 780 учнівських місць в смт Першотравенськ Баранівського району.

Також заплановано проведення капітальних ремонтів середніх навчальних закладів, дошкільних установ, електропостачання вуличного освітлення, технічне переоснащення котелень, придбання обладнання і предметів довгострокового користування для галузі освіти, культури, медицини та ін.


Вже у грудні у Житомирі буде здано будинок з квартирами, які можна придбати за програмою „Доступне житло”

У Житомирі завершується будівництво 178-квартирного будинку, у якому можна придбати квартири в рамках державної програми „Доступне житло”.

8 листопада на будівельному майданчику по вул. І. Богуна, де зводиться новобудова, відбулася робоча нарада, у якій взяли участь президент холдингової компанії „Київміськбуд” Михайло Голиця, голова правління ВАТ „Трест „Київміськбуд-3” Микола Олефір, голова правління ЗАТ „Міськрембуд” Володимир Носков, керівники підрядних організацій.

Як зазначив Михайло Голиця, будівництво об’єкту, готовність якого складає 85%, буде обов’язково завершено у 2011 році. Для виконання робіт, що залишилися, потрібно 13 млн. грн. Такі кошти є. Але холдингову компанію не задовольняють темпи будівництва. До завершальних робіт будуть залучені київські субпідрядні організації, зокрема потужний трест „Київміськбуд”, який щойно завершив роботи по будівництву НСК „Олімпійський” у Києві. Будівельники приступають до проведення водопровідно-каналізаційних мереж, зведення дахової котельні, зовнішнього освітлення, робіт по благоустрою. Вже визначено дату прийомки будинку державною комісією – 20 грудня 2011 року.

Після завершення наради у Житомирському міському Палаці культури відбулася зустріч з черговиками квартирного обліку, які скористались державною підтримкою у рамках програми „Доступне житло”.

На даний час за цією програмою 7 сімей придбали житло у будинку по вул. Богуна, 5. Ще 11 подали заявки.

Потенційним покупцям житла, які завітали на зустріч, повідомили, що вартість одного квадратного метра житлової площі на загальних засадах складає 5937 грн., а з 2-го по 8-й поверхи – 6233 грн. Учасники програми отримають житло з розрахунку 4157 грн. за 1 кв. м. Отже, державна підтримка для учасників програми „Доступне житло” складає 60 тис. грн. за 1-кімнатну квартиру, 80 тис. грн. за 2-кімнатну і 120 тис. грн. за 3-кімнатну квартиру. Решту – 70% вартості житла – можна сплатити, скориставшись послугами банку „Сбербанк России”, з яким холдингова компанія „Київміськбуд” уклала угоду. Кредит, який пропонує банк, можна взяти на 20 років під 16,5%.

Михайло Голиця повідомив, що у грудні холдинговою компанією, яку він очолює, будуть уведені в експлуатацію будинки у Полтаві, Севастополі, Києві і Житомирі. У найближчих планах – приступити до зведення будинку по вул. Героїв Чорнобиля у Житомирі.

Автор: Андрей Филиппов
Наш город | 10 Ноября 2011 | Просмотров: 12747 | строительство, Житомир
Комментариев: 1
Muz
1 Игорь (Muz)   • 16:41:13, 10 Ноября 2011 [Материал]

Мляяя.....как же раздражает эта фраза "програма „Доступне житло”" !!!

Читайте также на эту тему: