Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Шоппинг » Пресс-релизы, Спорт и хобби
 

Все, що вам потрібно знати про психологію покеру

Автор: Сергій Ковальчук, 21 Сентября 2023, 21:17:20 Все, що вам потрібно знати про психологію покеру

Покер не для слабкодухих. Але це для сильних духом. Бедбіти та даунсвінги можуть мати негативний вплив на вашу покерну психологію. Однак участь у турнірах може значно змінити наше психічне здоров’я.

Розбіжності в покері є ознакою того, що ви не контролюєте певні речі. Хоча ви можете поставити свої фішки на префлопі з кишеньковими тузами, це не обов’язково означає, що ви досягнете успіху. Ви можете лише зробити все можливе, а решту дозволити богам покеру вирішити.

Є способи, якими ви можете грати якнайкраще. Психічна стійкість — один із найкращих способів покращити вашу гру в покер у казино. Ваша гра піде на користь, якщо ви готові до неминучих коливань і опанували свою психологію. Ось деякі прийоми, які допоможуть вам покращити вашу покерну психологію, граючи на сайті https://ipa.net.ua/.

1. Пізнай себе

Гравці в покер можуть бути одними з найбільш оманливих людей на планеті. Ми не любимо грати занадто багато рук. Ми хочемо побачити провали. Ми не підняли це в невідповідний час. Суперник винен у тому, що не зробив фолд, коли мав. Кожна помилка, зроблена за покерним столом, має еквівалентне та протилежне пояснення. Ми можемо звинувачувати невдачу, коли все інше не допомагає.

2. Его і конкуренція

Змагання виявляють крихке его в кожному, але в покері ще важче програти. Втрата грошей – це не те що нікому подобається, але це виявляє в нас найкраще: нашу гордість. 

Покер сповнений мачизму. Визнати, що ваш суперник може бути розумнішим, сильнішим або просто більш вправним, ніж ви, означає визнати серйозну слабкість. Покерні розуми докладуть чимало зусиль, щоб уникнути цієї огидної думки.

Впевненість має вирішальне значення, і це не помилка. Без впевненості ви не станете успішним гравцем у покер. Ви повинні вірити в себе, щоб бути в змозі витримати коливання. Коли впевненість стає надмірною гордістю? Самопізнання є ключовим. Бути безкомпромісно чесним із самим собою за покерним столом — це цінна навичка.

Легше сказати, ніж зробити. Втрачати важко. Додати цей біль до того факту, що ви відповідальні за втрату, це все одно, що залити рану лимонадом. Легше звинувачувати когось у важкій поразці, ніж розглядати можливість того, що ми неправильно зіграли роздачу.

3. Тільт і самообман у покері

Тільт — це термін, який описує покерий самообман. Гравець, який через емоції грає нижче свого рівня кваліфікації, викликається та майже завжди програє гроші. Гравці, які грають у тільт, викидають свої гроші – або жменькою, або постійним потоком невеликих програшів. 

Це тому, що вони приймають рішення на основі гніву замість того, щоб враховувати наслідки. Тільт є втіленням покерного самообману, оскільки тільт гравці рідко визнають, що щось не так.

Першим кроком є ​​усвідомлення того, що ви на тільті. Це непросте завдання. Це складне завдання. Ви можете викликати що завгодно, від дратівливого опонента до певного типу програшу. Все, що викликає у вас відчуття засмучення або викликає негативні емоції, є тригером.

Другий крок у подоланні тільту передбачає вихід з гри. Навіть якщо у вас є всього кілька хвилин, встаньте і зробіть щось, якщо це не передбачає втрати ваших грошей у покерному турнірі. Ви заощадите багато грошей протягом вашої покерної кар'єри, дізнавшись більше про себе як про гравця.

4. Ваш стиль гри

Було б корисно, якби ви подивилися на свій стиль гри, щоб глибше заглибитися у свою покерну психіку. Головне, чому ви почали грати в покер. Ви граєте для спілкування? Тому що ви любите хвилювання змагань? Щоб щось довести? Незалежно від причини або комбінації причин, ваш стиль відображатиме це.

Чесність перед собою може бути рішенням. Хоча ви можете вивчати історію рук та купувати модне програмне забезпечення для розрахунку відсотків, ніщо не зробить вас таким першокласним гравцем у покер, як ви. Якщо ви не застосуєте ці знання, коли це важливо, ви не зможете вивчити правильну стратегію покеру.

5. Розуміння опонента

Є багато гравців у покер: від звичайних гравців, які не проти втратити трохи грошей, якщо вони розважаються, до серйозних гравців, які тримаються за кожну фішку все своє життя. 

Ви повинні вміти читати всі карти, щоб грати на вищому рівні. Лише розуміючи руку опонента, ви можете розмістити його на різних руках. Це дозволить вам приймати правильні рішення більшу частину часу.

6. Це все про те, щоб зібрати це разом

Справжні психологічні ігри починаються, коли ви чітко розумієте свого опонента та себе. Це вимагає більш високого рівня мислення. Гравці першого рівня думають лише про свої карти. Гравці рівня 2 розглядають те, що тримає їхній опонент. Рівень 3 - це коли ви думаєте про те, що ваш опонент думає про вас. Це неможливо без хорошого розуміння думок опонента і того, як він вас читає.

Немає заміни для важкої покерної математики. Якщо її використовувати разом із надійною покерною стратегією, психологія може значно поглибити вашу гру та ваш банкрол. Це створює неперевершену комбінацію. Ви можете отримати найкраще як від людської, так і від математичної сторони гри, відкривши очі.

 
Автор: Сергій Ковальчук
Спорт и хобби | 21 Сентября 2023 | Просмотров: 331 | покер, азартные игры

Читайте также на эту тему: