Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Шоппинг » Красота и здоровье
 

Які способи епіляції волосся існують?

Автор: Светлана Егорова, 08 Марта 2023, 16:57:41 Які способи епіляції волосся існують?
Епіляція — звичайна практика багатьох людей, які хочуть позбутися небажаного волосся на різних частинах тіла. Існують різні способи видалення волосся, кожен з яких має свої переваги та недоліки. У цій статті ми обговоримо різні типи епіляції, поділивши їх на дві основні категорії: тимчасове та постійне видалення волосся.

Більше інформації про методи епіляції можна знайти на сайті АТН

Тимчасове видалення волосся

Методи тимчасової епіляції видаляють волосся з поверхні шкіри й не впливають на волосяний фолікул. Ось деякі з найпопулярніших методів тимчасової епіляції:

Гоління

Гоління – це поширений метод видалення волосся, який передбачає використання бритви для зрізання волосся близько до поверхні шкіри. Це відносно дешево, швидко і легко зробити, але результати недовговічні, оскільки волосся може відрости протягом кількох днів.

Депіляція воском

Воскова епіляція передбачає нанесення гарячого або холодного воску на шкіру, а потім висмикування його разом із волоссям. Це може бути боляче, але результати тривають довше, ніж гоління, зазвичай протягом кількох тижнів. Епіляцію воском можна зробити вдома або у професіонала в салоні.

Креми для депіляції

Креми для депіляції - це хімічні засоби для видалення волосся, які розчиняють волосся на поверхні шкіри. Вони руйнують білкову структуру волосся, що полегшує його витирання. Креми для депіляції прості у використанні та відносно безболісні, але результат недовговічний.

Епілятори

Епілятори - це невеликі пристрої, які видаляють волосся з коренем. Вони працюють, захоплюючи декілька волосків одночасно та висмикуючи їх. Епілятори можуть бути болючими, але результати можуть тривати кілька тижнів.

Перманентне видалення волосся

Методи постійної епіляції спрямовані на волосяний фолікул і запобігають його виробленню. Ось кілька найпопулярніших методів видалення волосся назавжди:

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція використовує інтенсивні промені світла для руйнування волосяних фолікулів. Це безпечний і ефективний метод, який можна робити на різних частинах тіла. Однак це може бути дорогим і може знадобитися багаторазове лікування для досягнення бажаних результатів.

Електроепіляція

Електроепіляція, також відома як електроліз, є методом остаточного видалення волосся. Він передбачає використання невеликого зонда, як правило, тонкої стерильної голки, яка вставляється у волосяний фолікул. Потім через зонд пропускають слабкий електричний струм, щоб знищити корінь волосся та запобігти майбутньому росту волосся.

Електричний струм, який використовується в електроепіляції, може бути постійним (DC) або змінним (AC). Метод може бути незручним або злегка болючим, і для зменшення дискомфорту можна використовувати місцевий анестетик.

Який би для себе спосіб епіляції ви не обрали, пам'ятайте, що результат залежатиме від того, якої якості послугу ви оберете. Запорука кращої послуги - це професіоналізм майстра, до якого ви прийшли на процедуру епіляції. 
Автор: Светлана Егорова
Красота и здоровье | 08 Марта 2023 | Просмотров: 364 | салон красоты, уход, красота, епіляція, эпиляция

Читайте также на эту тему: