Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

В Малине жестоко убили двадцатилетнего парня

Автор: Николай Серый, Субота, 12 Января 2011, 12:10:40
Батьки загиблого хлопця не згодні з версією слідства

За два тижні до новорічних свят Олега Куліша знайшли вбитим поблизу Нянівців, що під Малином. Двадцятитрирічний хлопчина пролежав убитим близько чотирьох днів, а знайшов його раптовий перехожий, що повертався додому. Тіло вбитого було схоже на суцільний синець, у шиї було два ножових поранення. З кишені невідомі нападники забрали гроші та мобільний телефон...

Вже за кілька днів міліція Малина затримала раніше судимого місцевого мешканця, який півроку тому звільнився з місць позбавлення волі. Разом із ним як співучасника затримали місцевого таксиста. Але рідні вбитого Олега Куліша сумніваються, що хлопця вбив саме рецидивіст.


До Нянівців Олега привезли на автомобілі

– Того дня, - згадує батько вбитого, Олександр Куліш, - Олег приїхав із роботи з Києва. Відразу поїв, перевдягнувся і пішов гуляти. Відтоді ми його живим більше не бачили.

На місці, де знайшли тіло Олега, сліди автомобіля. Хлопчину били, а потім, вже непритомного, добивали, на думку батька. До Нянівців Олега Куліша привезли автомобілем. Олександр Куліш чітко бачив сліди автомобіля на місці, де знайшли тіло його сина.
- Я говорив із його друзями… - розповідає батько, Олександр Куліш, - ніхто нічого не бачив. Дивно, адже Олег ніколи не ходив нікуди сам. Хлопець був компанійський, тільки з друзями…

За тиждень до того, як Олега вбили, згадує мати покійного, Галина Куліш, йому телефонували з одного з місцевих магазинів. Позичив там гроші.

- Я дзвонила Олегові на мобільний. Питала за ці гроші, він сказав: «Не переживай, мамо, я приїду – розберуся», - згадує мати, Галина Куліш. – Олег приїхав на вихідні. Не знаю, чи розрахувався, але тиждень все було нормально, а вже наступного тижня, коли приїхав – його вбили.


Відгомін старої історії?

- Олега били і раніше та забирали мобілку, - згадує батько Олега Куліша. – Кілька років тому він товаришував із одним зі співробітників Малинського ДАІ. Добре товаришували. Але якось влаштували перегони на своїх автомобілях. То Олег свій «опель» не розбив, а машина товариша – вщент… Друг даішника тоді погрожував Олегові, а потім побив і забрав мобільний… Ще пізніше ніби пішли на мирову, і ніхто ні на кого зла не тримав. Хоча друг даішника і погрожував Олегові смертю…

Версію ж із позиченими грошима Олександр Куліш вважає малоймовірним мотивом для убивства. Минувся після того цілий тиждень. Та й мотив убивати людину, яка завинила тобі гроші? Але і він, і мати Олега, Галина, мало вірять, що вбивцею Олега Куліша став колишній засуджений. Таксиста, стверджує Олександр Куліш, посадили теж. Ніби за те, що він споглядав усе, що відбувалося, і не повідомив правоохоронців.
- Їх було не двоє, - вважає батько Олега Куліша. – Не могли двоє чоловік так познущатися над моїм сином. Я Олега вже не поверну, але хочу, щоб його вбивці понесли законне покарання. Щоб міліція не шукала цапа-відбувайла…


Слідчий був у родині Кулішів лише раз

Слідчий, який веде справу щодо убивства, до сім’ї Кулішів приходив тільки один раз. Це житомирський слідчий. Він обіцяв знайти час і ще раз приїхати до Малина, згадує Галина Куліш, але так і не знайшов, очевидно.

Не знають Куліші досі і офіційної причини смерті свого сина. Висновку судмедексперта вони не бачили.
- Чесно кажучи, я навіть боюся його бачити, - зізнається Олександр Куліш. – Не хочу…

У затриманого раніше судимого підозрюваного – дружина і дитина. Півроку тому вийшов із тюрми. Малоймовірним вважають Куліші, що людина, яка тільки півроку тому вийшла з тюрми, взялася за старе. Олег був настільки побитий, що, здається, його били як мінімум четверо осіб. Подейкують, що майже на тому ж місці, у Нянівцях, біля ферми, знайшли ще тіло п’ятидесятирічного чоловіка.


Одна з версій: погана компанія

І батьки, і друзі Олега Куліша характеризують хлопця як нормального, порядного хлопчину, не розбишаку, не хулігана. Серед його друзів майже всі знайшли місце в житті, мають власні авто.

- Ми ніколи не бачили серед його товаришів якихось бандитів чи хуліганів, - згадують батьки Олега Куліша. – Вчився добре, всього намагався добитися сам. А в Києві працював на будівництві. Щотижня повертався додому з грошима і йшов зі своїми друзями гуляти. В Малині кращої роботи знайти на той час не міг. Але буквально перед тим, як його вбили, мав іти на нову роботу, вже в Малині. Та бачте, як сталося...

Версію про впливі поганої компанії Олександр і Галина Куліші не виключають. Прецедент із малинським даішником – тому підтвердження. Та й позика у одному з місцевих магазинів підливає масла у вогонь.

Відповідь на питання, хто винен мали би дати правоохоронці. Вочевидь, Олегові друзі або залякані, або справді нічого не знають. До першого схиляє те, що, за словами батьків Олега, буквально перед смертю їхнього сина одному з друзів Олега Куліша погрожували…
Автор: Николай Серый, Субота
Украина | 12 Января 2011 | Просмотров: 6265 | Малин, убили, милиция
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: