Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 22 Апреля 2021    21:41:40
Главная » Новости » Житомир » Криминал » 2009 » Февраль » 12 » 15:49:03

Мошенники заставили пенсионерку пополнить им мобильный счет на 2 тыс. грн.

12 Февраля 2009, 15:49:03 5778 1

Мошенники заставили пенсионерку пополнить им мобильный счет на 2 тыс. грн. 59-річна пенсіонерка із Житомира поповнила рахунок мобільним шахраям на суму понад 2 тисяч гривень. Про це «Журналу Житомира» сьогодні повідомила Алла Ващенко, ВЗГ УМВС України в Житомирській області.

11 лютого близько 11 години в оселі жительки м. Житомира задзвонив телефон. Жінка взяла слухавку й почула голос чоловіка, нібито сина. Він проживає в іншій області, то ж є не таким уже й частим гостем. Голос у трубці, назвавши її мамою, повідомив, що зараз з нею поговорять.

Розмову продовжив уже хтось інший, який сказав, що син затриманий працівниками міліції, а для того, щоб його відпустили, слід перерахувати 2 тисячі 100 гривень на такий-то номер мобільного телефону. Схвильована неприємною новиною жінка, особливо, на жаль, не роздумуючи, відразу кинулась до найближчого магазину купувати картки поповнення рахунку.

Лише після другого дзвінка невідомих, коли, набравшись нахабства, вони стали вимагати ще півтори тисячі гривень. Жінка запідозрили недобре. І тільки тепер подумала зателефонувати синові на роботу. Коли здивований чоловік, відповів, що вперше чує про міліцію, пенсіонерка зрозуміла, що її ошукано. І, звичайно, звернулась до райвідділу міліції.

Такий спосіб ошуканства є новим для нашої області, однак, ніхто не може гарантувати, що цей випадок стане єдиним.

Тож шановні, запам’ятайте самі та поясніть своїм батькам, які самотньо проживають, що шахраї використовують будь-які способи, аби встановити контакт і таким чином отримати можливість вплинути на свідомість людини, особливо літньої, з єдиною метою - отримати від цього користь. Любителі легкої наживи можуть зайти до оселі або ж зателефонувати, а потім змусити події розвиватись за їх сценарієм.

У разі виникнення непередбачуваних обставин негайно звертайтесь за допомогою до сусідів, дільничного інспектора, до міліції або інших офіційних органів.Новости партнеров
Комментариев: 1
Skywalker
1 Витя (Skywalker)   • 19:29:59, 12 Февраля 2009 [Материал]

Удивительный народ!
вот почему, когда люди покупают в магазине трижды его сначала почупают на свежесть, а тут не так? Минутное дело телефонный звонок!
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus