Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 29 Ноября 2021    19:41:26
Главная » Новости » Житомир » Город » 2014 » Октябрь » 23 » 10:45:59

В житомирском парке Гагарина планируют установить спортивные площадки

23 Октября 2014, 10:45:59 2196 1

В житомирском парке Гагарина планируют установить спортивные площадки В Житомире, в парке культуры и отдыха хотят установить спортивные площадки.

Информация об этом размещена на официальном сайте городского совета.

Они должны располагаться по адресу Старый бульвар, 34. Что это будет и когда они появятся - неизвестно. Пока на официальном сайте Житомирского городского совета размещен проект решения о предоставлении разрешения на разработку детального плана территории для размещения объектов физической культуры и спорта на территории парка культуры и отдыха им. Ю.Гагарина.


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від _________№__________
              м. Житомир
 
Про надання дозволу на розроблення
детального плану території для розміщення
об'єктів фізичної культури і спорту на
території парку культури та відпочинку
ім. Ю.Гагаріна
 
Відповідно до статей 8, 19, 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада
 
ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території для розміщення об'єктів фізичної культури і спорту в межах плану земельної ділянки комунального підприємства "Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна” Житомирської міської ради за адресою: бульвар Старий, 34.

2. Замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної в пункті 1 цього рішення,  визначити управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради        Л.В. Цимбалюк


Старый бульвар, 34 на Google картах 


Тэги: Спорт, парк им. Гагарина, Житомир

Новости партнеров
Комментариев: 1
portnoj
1 Сергій Лимар (portnoj)   • 11:03:12, 23 Октября 2014 [Материал]

нарешті Житомир починає відновлюватись, але ще головне щоб як житомиряни цінували те що для нас робиться владою.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus