Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 16 Апреля 2021    15:21:17
Главная » Новости » Житомир » Город » 2015 » Март » 30 » 13:28:14

У найкраще прибраних дворах Житомира будуть встановлені дитячі спортмайданчики, - Сергій Сухомлин. ВІДЕО. ФОТО

30 Марта 2015, 13:28:14 7521 10

У найкраще прибраних дворах Житомира будуть встановлені дитячі спортмайданчики, - Сергій Сухомлин. ВІДЕО. ФОТО Своїм обов'язком взяти участь у загальноміському прибиранні міста вважає Катерина Терещук. Дівчина та ще близько 40 молодих людей із Духовної недільної школи Свято-Михайлівського Кафедрального Собору, суботнього ранку у рамках загальноміського благоустрою вийшли прибрати вулиці та двори міста.

«Поки наші хлопці на Cході роблять свою добру справу, ми не пасемо задніх і намагаємося власними силами долучитися та попрацювати на благо нашої країни», - розповідає Катерина.

Долучився до молодіжки Свято-Михайлівського Собору Сергій Сухомлин. Разом з настоятелем Богданом Бойко, перший заступник міського голови обкопував дерева, сіяв траву. Отець Богдан переконаний – об’єднати країну сьогодні можна тільки працею.

Про це «Журналу Житомира» повідомила прес-служба Сергія Сухомлина.

«Кожен сидить в «ящику», кожен сидить в комп'ютері, в телефоні і не знає хто в нього є сусід. Він можливо потребує небагато, купити йому буханку хліба і трішки молока. Це є наша проблема сьогодні, ми забули, що ми є образ і подоба Божа. Ми забули, що кожна подоба Божа потребує маленької підтримки, багато не треба. Господь сказав: Хто дасть в Ім’я Моє кухлик води,  буде мати велику нагороду на Небі. І от ми сьогодні над цим працюємо. Важливо, щоб ми всі разом працювали на Україну».

По завершені робіт в одному з міських дворів, Сергій Сухомлин попрямував до парку культури та відпочинку ім. Гагаріна. Там, паралельно, санітарним прибиранням займались вимушені переселенці із Донецька. Висловити вдячність міській владі та житомирянам за теплий прийом, Олександр Шевченко вирішив старанною працею над благоустроєм Житомира.

«Житомиряни допомагають нам дуже сильно та відкрито, нам це сподобалось, чому не відгукнутись. Ми відгукнулись допомогти», - ділиться Олександр Шевченко.

Пізніше, Сергій Сухомлин разом з депутатом міської ради Олександром Рабіновичем прибув за адресою пров. Вацьківський, 9. Там, у рамках загальноміського прибирання, на прохання мешканців, у дворі встановили ігровий спортивний дитячий майданчик. Приємним сюрпризом він став для 8 річного Іллі та його друга Вови. Хлопці навіть допомагали під час монтажу конструкції. Сергій Сухомлин переконаний, кожен сьогодні  може докласти зусиль аби зробити Житомир чистим та комфортним для життя, а весняний загальноміський благоустрій – є для того чудовою нагодою.

«Необхідно проявити активність , піднятися з дивану, вийти у двір і просто посадити дерево, упорядкувати клумбу і поставити дитячий майданчик. Ось саме цим ми сьогодні і займаємось. Перед усім – це відчуття, що ти живеш у чистому та комфортному місті, це внутрішній спокій, це все ж таки надія на  зміні в країні, і в місті. І ці заходи направленні в першу чергу саме на це».

За декілька місяців у Житомирі буде встановлено близько 60 таких майданчиків. Сергій Сухомлин каже, що принцип за яким будуть обиратися двори, де розташуються дитячі ігрові спортивні конструкції – простий:

«У рамках місячника з благоустрою міста, упорядкування прибудинкових територій - ті двори, які найбільш якісно приберуть свою територію, приведуть її  у порядок, надішлють нам фото, саме у ті двори ми і поставимо майданчики».

Фото з благоустрою дворів та прибудинкових територій можна надіслати на електронну адресу Сергія Сухомлина:si.sukhomlyn@gmail.com


Тэги: Сухомлин, Житомир, уборка, спортивная площадка

Новости партнеров
Комментариев: 10
ukraina1528
1 ukraina15 (ukraina1528)   • 14:07:26, 30 Марта 2015 [Материал]

Да уж, если бы не Сухомлин, то и не убрали бы ничего...
Нежная
3 Людмила Ивановна (Нежная)   • 14:15:16, 30 Марта 2015 [Материал]

Согласна, а на Маликова нету таких майданчиков, брусья, турники нужны, мой муж жалуется, что нету Брусьев вообще нигде. У нас этот Оноприенко ничего не делает, кроме своих агитаторских концертов.
ukraina1528
4 ukraina15 (ukraina1528)   • 14:22:01, 30 Марта 2015 [Материал]

На Маликова скоро другая проблема будет- с маршрутками (Вы же помните про отмену 40 и 37? И про загадочно пропавший 31?)
А вообще я считаю, что Маликова могло бы быть лучшим районам - большая территория, не плотная застройка и так далее... Но никому до него дела нет...
ukraina1528
2 ukraina15 (ukraina1528)   • 14:08:05, 30 Марта 2015 [Материал]

Сухомлин уже больше года только то и делает, что говорит, как много он сделает... А что сделано?
Не, ну кроме уборки конечно.
Alenatish
5 Алена (Alenatish)   • 14:22:41, 30 Марта 2015 [Материал]

Якщо прибрати з нашого двору увесь"автопарк",то можна не тільки дитячу площадку,а і "діснейленд"будувати...накипіло...сусідній двір від жеку "космос"...нема де стати одні машини,а колись величезне футбольне поле було і дитячі качелі...все заставили,загадили,їздять на швидкості по двору,миють машини прям біля під'їзду,а саме абсурдне,що біля нашого під,їзду паркують робочу машину,що розвозить вікна пластикові,а власник цього авто навіть не мешкає у нашому домі,а іде з сусіднього двору...жах...ні про який суботник речі іти не може...
DOBA
7 Alexzander (DOBA)   • 14:54:51, 30 Марта 2015 [Материал]

а где их парковать то? с охраняемыми парковками в Житомире туговато...
crow
6 Koss (crow)   • 14:30:16, 30 Марта 2015 [Материал]

а я придурок ходив кам*янку прибирати... я оце мрію сам побудувати невеликий дитячий куток у дворі тільки з цими кризами... що цим малим треба аби попригати да полазити було
Зверобой
8 Зверобой (Зверобой)   • 15:09:29, 30 Марта 2015 [Материал]

Ор
Voice
9 soon2017 (Voice)   • 15:10:40, 30 Марта 2015 [Материал]

"... перший заступник міського голови обкопував дерева, сіяв траву..."

то может Сухомлин и и дальше продолжит этим заниматься...
на данном поприще плоды его трудов куда виднее,
чем протирание штанов в исполкоме
Hoakina
10 Марина (Hoakina)   • 18:20:33, 30 Марта 2015 [Материал]

а двірники сміються з цього всього. За прибирання прибудинкової території ми платимо і немалі гроші.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus