Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 21.04.2018    20:33:50
2016 » Май » 1313:34:31

Голова Житомирської ОДА зустрівся з потенційними інвесторами

Голова Житомирської ОДА зустрівся з потенційними інвесторами
13.05.2016
13:34:31
3378
2

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Вчора, 12 травня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів зустріч з представниками шведської компанії «ECOENERGY SCANDINAVIA HOLDING AB» та китайської компанії «CHINA WESTERN POWER INDUSTRIAL CO.,LTD».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

В рамках зустрічі було обговорено питання з реалізації проекту по будівництву заводу, який виготовлятиме енергію з біомаси, та сміттєпереробного заводу в м. Житомирі.

«Сьогодні влада є партнером для бізнесу. Наше завдання – створення максимально комфортних умов для ведення роботи існуючих підприємств та підтримка у відкритті нових. Адже нові інвестпроекти – це нові робочі місця, надходження до місцевих бюджетів, а це і є умовою економічного розвитку регіону», – зазначив Сергій Машковський.

Співрозмовники виявили інтерес до активізації двостороннього політичного діалогу та поглиблення співпраці.

Компанія «EcoEnergy» є розробником проектів і незалежною електропостачальною організацією, діяльність якої спрямована на розвиток проектів відновлювальних джерел енергії. Практичний досвід компанії ґрунтується на реалізації понад 500 проектів на території країн Скандинавії, відповідно до європейських стандартів та екологічних норм.

Компанія CHINA WESTERN POWER INDUSTRIAL CO.,LTD» спеціалізується на виробництві обладнання для електростанцій (енергетичних котлів, допоміжного устаткування великої потужності), а також на будівництві сміттєпереробних заводів.


Тэги: предприятие, Машковский, инвенстиции   
Объявление:
Комментариев: 2
Нокиан
1 Житомир (Нокиан)   • 13:51:32, 13.05.2016
+1

Ну если все будет не как обычно, через то место, на котором сидят чинуши, то это реально крутая новость. Если будут новые рабочие места, то это всегда хорошо.
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 21:02:06, 13.05.2016
0

Лишь-бы чинуши с откатами не перебрали!
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus