Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 22.04.2018    11:45:33
2016 » Июль » 612:27:05

Керівництво Житомирської облради зустрілося з делегацією Республіки Польща

Керівництво Житомирської облради зустрілося з делегацією Республіки Польща
06.07.2016
12:27:05
1501
2

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

5 липня відбулася зустріч керівництва обласної ради та облдержадміністрації з делегацією Нижньосілезького воєводства Республіки Польща, у ході якої обговорено співробітництво у сфері освіти і культури. 

Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі Житомирської областної ради.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Сергій Машковський та його заступник Ярослав Лагута, міський голова Сергій Сухомлин, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак, член управління воєводства Тадеуш Самборський, а також представники галузей освіти та культури Житомирської області та Нижньосілезького воєводства.

Член управління воєводства Тадеуш Самборський зазначив: «Профіль нашої делегації – освіта і культура, і саме партнерство у цих сферах буде першим кроком для зближення наших регіонів. І якщо ми почнемо розвивати співробітництво у галузях освіти та культури, то у подальшому буде легше налагоджувати відносини й в інших галузях».

У свою чергу перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма сказав: «Найкраща дипломатія – це народна дипломатія, і коли маленькі міста, селища, установи, заклади між собою спілкуються, то вони краще один одного розуміють. Наші вищі навчальні заклади мають не одну угоду про співробітництво з польськими освітніми закладами, і більше 10 районів Житомирщини уклали угоди з повітовими містами Республіки Польща. Завдяки цьому регіони мають можливість обмінюватися досвідом. І обласна рада, депутати будуть підтримувати та усіляко сприяти, аби співпраця між нашими регіонами не обмежувалася лише галузями освіти та культури, а й розвивалася в інших сферах життєдіяльності».

Представники освітньої галузі воєводства представили свої проекти і пропозиції, які можуть бути реалізовані спільно з нашою областю.
Тэги: облсовет, Польша, делегация   
Объявление:
Комментариев: 2
ZIBAK
1 Зыбак Юрий Петрович (ZIBAK)   • 14:38:01, 06.07.2016
-1

Если встречалось представительство обласного совета - ПЕРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО громады области, причем случайная популистская публика с ОДА, от ко которой ничего в области не зависит, пока смотрящий из Киева Зубко не даст команду ФАССС. Театр абсурда и полный крах власти..
Юрко
2 Градовський (Юрко)   • 16:26:04, 06.07.2016
+1

А московитка Щуриха там до чого?
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus