Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 04 Декабря 2021    12:15:45
Главная » Новости » Житомир » Культура » 2016 » Июль » 29 » 07:51:28

Фестиваль «Таких, як я, – багато!» від благодійно-мистецького фонду на підтримку онкохворих «АрТерапія»

29 Июля 2016, 07:57:28 2302 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Фестиваль «Таких, як я, – багато!» від благодійно-мистецького фонду на підтримку онкохворих «АрТерапія»

З 29-31 липня Благодійно-мистецького фонду на підтримку онкохворих «АрТерапія» щодо проведення благодійно-мистецького фестивалю в кінотеатрі «Жовтень».

Другий рік поспіль Житомир входить у перелік міст України, в яких відбуваються літні фестивалі, рекомендовані до відвідування. Команда БМФ «АрТерапія»  підготувала насичену програму. Фестиваль відбуватиметься у 4-х локаціях кінотеатру «Жовтень»: фойє, кінозал, лаунж-зона (дворик біля кінотеатру), фудкорт (Korolev FoodFest). Особливість цьогорічної програми – потужна літературна частина, театральні вистави, дитяча програма, ярмарок у рамках проекту «Розбарахолювання», майстер-класи та лекції про красу, літературу, мистецтво, виступи музичних гуртів та DJ.

Фестивальна програма обіцяє бути насиченою гостями з України: презентація всеукраїнських мистецьких проектів «Добра листівка», видавництво «Видавництво», Великий Вільний Мікрофон, поетична сушка та Blackout Poetry, Кузько Кузякін, Кіт Інжир, театр «Склад 2.0», фестиваль відеопоезії «Cyclop», виступи гуртів «Edgy Point», «Karr», «Остров добрых надежд» та багато іншого. А тому не пропустіть головний фестиваль року з 29-31 липня в кінотеатрі «Жовтень».

Відкриття з вже легендарною грою Pokemon Go! Не пропустіть!
 

Довідка:


«АрТерапія» – благодійно-мистецька організація на підтримку онкохворої молоді. Власними силами волонтери фонду збирають кошти на гамма-терапевтичний пристрій для Житомирської обласної онкологічної лікарні.

З квітня 2015 року «АрТерапія» організовує мистецькі та громадські заходи у Житомирі: поетичні читання, музичні вечори, спортивні заходи. Відеозвернення волонтерів з проханням перетворити «Жовтень» на арт-майданчик на постійній основі набуло чималого резонансу і спонукало місцеву владу до такого кроку (на разі, йде конкурс на найкращий арт-проект). «Фірмові» заходи фонду – «Вірші під червоною лампою» та презентації книг українських авторів у рамках проекту «Мережа», організованого видавництвом Meridian Chernowitz спільно з фондом «Відродження». З 9 червня по 30 липня 2016 року триває проект «Космічна зарядка», організований спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.  

Наймасштабніший захід фонду – фестиваль «АрТерапія», що був уперше проведений 20–25 липня 2015 року у кінотеатрі «Жовтень». Програма включала майстер-класи, музичні виступи, літературні вечори, перфоманси, фестиваль вуличної їжі, як відвідали і проводили гості з усієї України.
 

Голова фонду: 063 340 81 86 Юлія Кручак
Координатор по роботі з пресою: 093 923 62 03
096 982 37 07   Ольга Швайко


Тэги: благотворительность, Житомир, фестиваль, онкобольные, АрТерапия

Новости партнеров
Комментариев: 1
Arina1985
1 Арина (Arina1985)   • 08:14:42, 29 Июля 2016 [Материал]

Обязательно
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus