Журнал Житомира
Новости сегодня: Среда, 18.10.2017    08:52:25
2016 » Сентябрь » 2320:05:25

Заява житомирського міського осереду партії Об’єднання «Самопоміч»     РЕКЛАМА  

Заява житомирського міського осереду партії Об’єднання «Самопоміч»
23.09.2016 20:05:25
Просмотры: 1846
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

22 вересня ряд засобів масової інформації розповсюдив інформацію про звільнення Наталії Чиж з посади керівника фракції «Самопомочі» у Житомирській міській раді. Офіційно інформуємо, що дана інформація не відповідає дійсності.

В місцевому осередку дійно відбуваються непрості внутріпартійні дискусії, живе демократичне життя, подробиці якого стають відомі громадськості. Ми відкриті до суспільства і не приховуємо ані своїх досягнень, ані проблем. 23 вересня до Житомира прибули представники центрального керівництва партії, аби розібратись в ситуації.

За підсумками тривалого обговорення виконавчий комітет Об’єднання «Самопоміч» відмінив неправомірне рішення про усунення Наталії Чиж з посади керівника фракції (відповідно до партійного положення такі рішення ухвалюються як мінімум 2/3 фракції).

«На нас будуть тиснути за нашу принципову позицію в місті, підкупляти посадами і грішми. Можливо не всі витримають це випробування. В такі моменти проявляються всі сторони людей.» - заявив керівник міського осередку Об’єднання «Самопоміч» Олександр Рибак.

 

Тэги: Самопоміч, Житомир   
Полезное объявление:

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:Останні новини Житомира

Система Orphus