Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 14.11.2018    18:06:31
2018 » Июнь » 2509:44:40

Сьогодні у Житомир прибувають мощі святих Киприяна та Іустини

Сьогодні у Житомир прибувають мощі святих Киприяна та Іустини
25.06.2018
09:44:40
1981
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

25 червня у місто Житомир прибуває ковчег із чесними мощами угодників Божих священомученика Киприяна та мучениці Іустини. Святиню зустрічатимуть о 17.00 годині дня у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі (вул. Кафедральна 14).

До святих Киприяна та Іустини вірні звертаються з молитвами про допомогу в боротьбі з нечистими духами. Сьогодні життя цих двох Небожителів нагадують усім, хто вірить в "зглази", "привороти" та подібне цьому. На власному прикладі святі доказали, що віра у Христа є куди сильніша від поклоніття і довіри сумнівним силам.

Колись сильна віра дівчини Іустини повернула чаклуна Киприяна від чорної магії до християнства. Тендітна дівчина зуміла перемогти бісівські чари і вражений цією силою майбутній святий розкаявся у своїх злодіяннях і згодом навіть став єпископом. Пара мучеників Киприяна та Іустини символізує дві сторони християнства - віру та знання. Церквою святі шануються як одні з наймогутніших помічників в боротьбі проти чаклунства, бо навіть зараз, через 17 століть після своєї мученицької кончини життя цих угодників Божих більш ніж актуальне.Святкову зустріч чесних мощей у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі та подальше звершення молебня із акафістом святим очолить  Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Усіх житомирян запрошуємо вклонитись святині та звернутись до мучеників із молитвою, стоячи перед їх чесними мощами.
Тэги: Мощи, Житомир, крестовоздвиженская церковь   
Горячее объявление:

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Распродажа интернет-магазинов

Останні новини Житомира

Система Orphus