Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 26.02.2021    10:24:48
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2020 » Сентябрь » 16 » 12:59:20

Людмила Зубко взяла участь у праймеріз «Європейської Солідарності»   PR  

16.09.2020, 13:12:01 1791 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Людмила Зубко взяла участь у праймеріз «Європейської Солідарності»

З 7 по 14 вересня житомирська міська організація партії «Європейська Солідарність» провела праймеріз кандидатів на посаду міського голови Житомира. Передвибори проходили шляхом опитування житомирян волонтерами на вулицях міста.

Серед кандидатів у мери Житомира від партії «Європейська Солідарність» – Людмила Зубко, підприємиця, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше!», меценатка, впроваджує у Житомирі проект «Безпечна школа», Вадим Ліскі, підприємець і Олександр Рабінович, голова обласної організації «ЄС».


«Я взяла участь у праймеріз партії «ЄС», яка дійсно сповідує європейські цінності і дотримується їх у своїй роботі. Партійна команда застосувала відкритість у відборі кандидата, адже праймеріз – це  європейський підхід. Я живу в Житомирі і живу Житомиром і переконана, місто заслуговує набагато більше, ніж має зараз. І майбутній мер, якого обере громада 25 жовтня, це мер для якого міська політика це турбота в першу чергу про людей!», - наголосила Людмила Зубко.


Результати праймеріз будуть оголошені під час партійної конференції «Європейської Солідарності», яка відбудеться у четвер, у Житомирі.


Прес-служба Людмили Зубко 

Тэги: Европейская солидарность, Людмила Зубко, Порошенко, вибори 2020

Новости партнеров

Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus