Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 29 Ноября 2021    19:22:39
Главная » Новости » Житомир » Технологии » 2021 » Август » 11 » 16:03:33

Сергій Тетеря: «Технологія очищення стічних вод BIOTAL визнана у світі, для Житомирщини це шанс позбутися ярма бруду і мати чисту воду»     Реклама  

11 Августа 2021, 16:03:33 2730 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Сергій Тетеря: «Технологія очищення стічних вод BIOTAL визнана у світі, для Житомирщини це шанс позбутися ярма бруду і мати чисту воду»

Попри зростання рівня будівництва досі комплексно не вирішується питання каналізації та очисних споруд. Мова не лише про великі об’єкти, а й приватні забудови, підприємства та виробництва. Екологи б’ють на сполох, що врізки у «ливньовку» наносять непоправну шкоду довкіллю. 

Директор ПП «Укрбіотал-проект» Сергій Тетеря розповів про унікальну технологію очистки стічних вод житлових та громадських будівель, виробництв, автозаправних станцій.

-Сергію Івановичу, установки BIOTAL працюють у європейських країнах, Об’єднаних Арабських Еміратах. Є і в Україні, але «вигрібні ями» досі користуються більшою популярністю. 

-Тут закладена і ментальна складова, і нерозуміння, чому треба встановити просте в обслуговуванні обладнання. Хто з нами, той знає, що це надійно і на роки. Розкажу приклад з життя і це не анекдот: чоловік випив воду із нечистот, що пройшли обробку через нашу установку, і з ним нічого не сталося. Не закликаю так робити, але це підтверджує факт, що усе спрацьовує і на виході маємо чисту воду. Тому невипадково одне із наших ключових гасел: «Робимо світ чистішим». 

-Розкажіть докладніше про власне технологію BIOTAL.

-Автором технології є доктор наук із Чехії Олександр Тетеря. При розробці технології BIOTAL були враховані переваги та недоліки континуальної і дисконтинуальної систем, а також для вирішення питань, що поставали, створено нові  гідропневматичні пристрої: сифонний ерліфт, керований сифон, реверсний ерліфт. Вищеперераховані пристрої запатентовані та є дуже надійними: у їхній конструкції немає рухомих частин, а, значить, і ламатися нічому. 

Керування цими пристроями відбувається за допомогою електромагнітних клапанів, підключених до блоку управління. Рівні води в установках BIOTAL відслідковуються датчиками рівнів води, підключеними до блоку управління установкою, що дозволяє автоматично регулювати роботу установки в залежності від витрати стічних вод. Електромагнітні клапани MIVALT (Чехія) мають великий ресурс, що вимірюється мільйонами циклів вмикання-вимикання, а це десятки років роботи установки BIOTAL. Автоматика установки BIOTAL збирається із заводських модулів провідних світових виробників – Mitsubishi, Siemens, Eaton, ABB та ін. Навіть на найменші установки BIOTAL встановлюється автоматика. 

-Тобто такі малі очисні споруди ви робите повністю «під ключ»?

-Це і є нашим основним завданням – запропонувати повний пакет послуг: від проектування до здачі в експлуатацію та сервісного обслуговування системи. 

Пресслужба ПП «Укрбіотал-проект» 

Новости партнеров
Комментариев: 4
ax
1 Ax Axovich (ax)   • 17:07:45, 11 Августа 2021 [Материал]

чотєнько вибрали час для реклами!
TerminatorUA
2 Кирилл Ярошенко (TerminatorUA)   • 19:25:22, 11 Августа 2021 [Материал]

Нееее, мы лучше по старинке, в говне поплаваем
pushistik13
3 Пушистик (pushistik13)   • 20:47:42, 11 Августа 2021 [Материал]

на сайте житомирских дилеров этой конторы нет ни русского ни английского, так что непонятно что они предлагают
но судя по карте на этом сайте, лохов в городе нашлось немного....
RaID
4 Сергій (RaID)   • 11:33:18, 12 Августа 2021 [Материал]

Знайомий звертався про прорахунок септика. Нарахували такий цінник що зрозуміло чому більшість будує септики з бетонних кілець.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus