Вторую неделю работники житомирского троллейбусно-трамвайного депо
пытаются отстоять своё право на нормальную жизнь. Руководство города отказывается называть конкретную дату выплаты людям
их зарплаты.
Как сообщили «
Журналу Житомира»,
житомирские коммунисты решили активно поддержать "троллейбусников" и
провести полномасштабную акцию протеста возле городской ратуши.
”Если городские власти не идут к нам – мы придём к ним! Больше нам терять нечего!” – заявили работники ТТУ.
По инициативе коммунистов 24 июня в 16.00 на центральной площади
Житомира, возле горсовета, пройдёт совместная акция протеста работников
ТТУ и жителей города.
На акцию приглашены представители профсоюзов, голосов которых не слышно, и мэр города – Вера Шелудченко.
“Если руководство города и дальше будет нас игнорировать – мы перейдём
от разговоров к действиям. Будут перекрыты улицы и полностью
парализовано движение в городе”, - говорят бастующие.
Коммунистическая партия собирается сделать всё возможное, чтобы людям
были возвращены все деньги, которые им задолжали, а на улицы Житомира
опять вернулись троллейбусы и трамваи.
Помочь и проконтролировать ситуацию лично пообещали работникам ТТУ
депутаты горсовета от Компартии Зинаида Стрякина и Василий Самойленко.
На чужом горе наживаются... потрендят и уйдут ни счем!
Завтра посмотрим на что они способны!
на №2: сандер, ты дурак и записной враль (ещё и неграмотный - читать не умеешь, и глухой - не слушешь ничего... может у тебя и языка нет? )
на №3: ... что сказать - вася, оно вася и есть (а ну марш на партсобрание! и слюни подбери :))
на №4: А чё непонятного? И те, и те - одним прибютом управляются, филиалы так сказать. Вот и отрабатывают - кто корочку хлебца, кто баночку икорки.
А расписание у них - к марту, к мерским выборам аккурат - больно всем им хочется если не в цари (царем им сопленосного Орлова-Раппопорта обещано), то хотя бы должностя себе подзаработать.
А! Так ты и не пытаешься читать? У тебя там шаблом на клаве? :)))
P.S. Это ваша, бютовская наволочь, "мама" - свинья с косичкой. И это уж точно - конец ей скоро. И ей, и подельнику её ПРдуну, и зассыхе пасечнику, и "плохишу" - который уверен, что он всем "нужен".
А вот нынешнюю "маму" городскую именно вы - бютовцы, на должность протащили в 2006-м. Так шо засуньте свои языки в... не, даже не к Олегу Викторовичу - лучше к Сергею Владимировичу *я же понимаю, что не все понравится Игоря Виталиевича филейка - запах специфический, поговаривают... видите, какой я к вам гуманный? :))
а мне нравиться идея комуняк,крутые,хоть кто-то
У 2006-му році, коли в численних судових позовах з'ясовувалася законність оголошення В.Т.Шелудченко переможцем на виборах міського голови, новообрана міська рада переважною більшістю визнала її існуючий статус кво.
Основу тієї більшості складали:
фракція НСНУ - 12 депутатів
фракція БЮТ - 19 депутатів
У зв'язку з тим, що разом ці дві фракції утворювали т.з. "звичайну" більшість, до них швиденько приєдналися "Житомиряни" (5), коммуністи (5), соціалісти (4) і, за винятком 2-х депутатів (Голєвої від ПСПУ та Беспалко від НП), представники блоку "Русь" та блоку Литвина. В опозиції ж виявилося лише 11 депутатів (кількість ця з часом різко всохла - меншість також "хотела кушать" :)).
То сухі цифри.
Варто ж зауважити, що саме фракція БЮТ, як найпотужніша у міськраді за чисельністю (відповідно - найвпливовіша), була не лише одностайно послідовною в питанні особи міського голови, а ще й до того найагресивнішою у відстоюванні цієї особи (до речі, секретарем ради не просто так став представник фракції БЮТ).
Що ж стосується сьогоднішньої т.з. "опозиції" міському голові, то вона має два чинники.
Перший: позиція, зайнята самою ВТШ - вже на початку 2007-го року стало очевидним, що вона не збирається підкорюватися будь-яким місцевим партійним лідерам - як тоді заговорили: "кинула однопартійців"... то не зовсім вірно, бо вже на осінь 2007-го депутати і запрошені на одну з сесій мали задоволення спостерігати милу єдність "трьох богатирів" (Жебрівський, Пашинський, Присяжнюк) у спробі відсторонення її з посади.
Другий - розкол у самій фракції БЮТ, що стався внаслідок внутрішнього конфлікту в керівництві організації. Саме цей розкол і породив ланцюгову реакцію втікачів - частина бютівців, соціалістів, за ними комуністи - почали робити вигляд, начебто жодного відношення до ВТШ не мають, і є її "принциповими" опонентами чи не з самого свого народження... кон'юктура-с :).
Власне, причина поведінки останніх із зазначених могла б претендувати на третій чинник, вічний як життя: незадовлення матеріальним результатом свого депутатства (нерідко доводилося чути від своїх у минулому колег: "Сухомлину дает, а с нами даже не здоровается"... ви тут, у коментарях, нічого схожого не читали? :)).
Цікаво зауважити й наступне: значна частина фракції БЮТ і посьогодні підтримує ВТШ (переважно то люди з категорії "солідні"). До того ж, не дивлячись на таку начебто чисельну і, безумовно, галасливу "опозицію" - необхідна для прийняття рішень кількість голосів у раді, як правило, збирається.
От вам і ціна цієї "опозиції".