Живой Журнал
Главная » Новости » Город » 2009 » Июль » 13 » 16:52:50
 

Жители Житомира останутся без маршруток

13 Июля 2009, 16:52:50 5494 47
Жители Житомира останутся без маршруток

Завтра 14 липня в Житомирі припиняють рух всі міські маршрутні автобуси. Щодо приміських автобусів, то наразі невідомо, чи вийдуть вони на маршрути.

Як повідомили «Журналу Житомира», проведення такої акції автоперевізники пояснюють невідповідністю тарифів фактичним витратам, зміною схем руху та недостатнім фінансуванням перевезення пільгових категорій населення.

"Ми просто ставимо машини на профілактику. Кажуть, що завтра прийдуть інші. Та ніхто не прийде, бо збитково працювати ніхто не зможе. Якщо і субвенцій не дають і вартість геть не відповідає затратам. Чомусь усі думають, що перевізники – це люди, які прийшли заробити. Насправді, це люди, які надають послуги тим же людям" – пояснив приватний перевізник Віталій Поляк.

Нагадаємо, що заява про невиїзд на маршрути була зроблена на тому тижні після рішень виконкому та сесії міської ради про підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті та зміни схеми руху маршруток. Особливе незадоволення автоперевізників викликало останнє рішення, зазначає Віталій Поляк.

"Аргумент: є декілька маршрутів, які точно копіюють схему маршрутів тролейбуса. Тоді давайте однаково підходити до всіх. А то одні їздять по кільцю, а тих хто дійсно працює у віддалених районах, хочуть ще далі скинути щоб їх взагалі не було. Для чого міська влада повідкривала ці маршрути? Щоб тепер закривати? То може вони від самого початку були непотрібні".

Секретар міської ради Анатолій Каленський озвучив позиції міської влади.

"На сьогодні є інтереси перевізників і інтереси громади, яку насьогодні представляє Житомирська міська рада. Необхідно думати щоб Трамвайно-тролейбусне управління стало на ноги і працювало як і інші комунальні підприємства. Ясно, що всі хочуть їздити по центральних вулицях, але нікому з перевізників не було надано пріоритету, тому що всі мають бути в рівних умовах"

Питання з перевізниками у Житомирі вирішиться лише після певних домовленостей із владою. Як це вплине на повсякденне життя житомирян – ми будемо повідомляти в наших інформаційних випусках.
   По материалам: Житомирська хвиля

Новости по теме:


Комментариев: 47
Driver1
1 Kichkiruk (Driver1)   • 18:20:51, 13 Июля 2009 [Материал]

Ось тут ЖТТУ і отримає недоотриманий прибуток за час забастовки своїх працівників :)
Iваницький
2 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 18:39:32, 13 Июля 2009 [Материал]

"Ясно, що всі хочуть їздити по центральних вулицях" - более чем спорное утверждение happy
KAPJICOH
20 Andrey (KAPJICOH)   • 00:42:42, 14 Июля 2009 [Материал]

Да, кстати. Почему-то маршрут №2 перенесли с Гоголевской на Киевскую и укоротили... странное решение.
Iваницький
29 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 13:56:15, 14 Июля 2009 [Материал]

Стереотип "по центру больше вывоз" сработал: 2, 14, 40 - т.н. "льготные", их единственных и оставили по Киевской от самого центра. По видимому так.
3 dave   • 18:47:15, 13 Июля 2009 [Материал]

вобще обнаглели, скоты!мало денег?верка сама заинтересована в подорожании, потому что она собстверник нескольких маршруток.под хорошим соусом творится беспредел!
OldPoliceman
4 Руслан Мороз (OldPoliceman)   • 18:55:57, 13 Июля 2009 [Материал]

Единственное, что можно сказать в данной ситуации:
"Ну, е... твою мать !!!"
Кто-то обнаглел до беспредела !!! Пока электротранспортники бастовали - у маршрутчиков всё было рентабельным и молчали они в тряпочку и не возникали, и даже хвастались, что за время существования маршрутных автобусов, многие успели по несколько раз обновить свой парк. А как только увидели, что пошли троллейбусникам и трамвайщикам на встречу, то слегка оборзели. Впрочем, некоторые маршрутки принадлежат "высокопосадовцам" Житомирской мэрии, так что забастовка лишний раз повод попросить у самих себя денег. Гады !!! angry
Iваницький
5 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:07:02, 13 Июля 2009 [Материал]

"хвастались, что за время существования маршрутных автобусов, многие успели по несколько раз обновить свой парк" - кх-м... а разве это плохо? я имею в виду обновление парка - реинвестирование, а не проедание оборотных, скажем, на Гавайях? wink
OldPoliceman
6 Руслан Мороз (OldPoliceman)   • 19:11:03, 13 Июля 2009 [Материал]

Это совершенно нормально, но только в том случае, когда никого больше не напрягает. А постоянные забастовки жителей Житомира уже задолбали. С ужасом думаю, что у нас ещё не бастовали работники других коммунальных служб, например, газовщики и электропоставщики... Тогда точно - кранты ... angry
Iваницький
12 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:53:53, 13 Июля 2009 [Материал]

А если, к примеру, забастовал бы штат аппаратов госадминистраций всех уровней, а с ними за компанию - налоговики с саннадзором, пожарниками и "охраной труда"? как такая перспективочка? happy
Злой
34 Гы (Злой)   • 22:45:56, 14 Июля 2009 [Материал]

Мало кто заметит
Driver1
7 Kichkiruk (Driver1)   • 19:15:24, 13 Июля 2009 [Материал]

це не погано... просто це, як і "проїдання коштів на Гавайях" свідчить про наявність цих коштів.
Пане Ігоре, маю до Вас особисте питання: чи ви знаєте, скільки точно - до людини - було пасажирів на маршруті №25 вчора?
Це я до того, що допоки не введеться жорстка система обліку пасажирів, як в Тролейбусах - там пільговиків не рахують, так і в маршрутних автобусах - де не видають (в більшості випадків квитки) до того часу у громадськості не буде чітких і прозорих цифр, і відповідно всі будуть незадоволені цінами.
Iваницький
8 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:27:19, 13 Июля 2009 [Материал]

З точністю до людини - відповідно до квиткових книг. Інша справа, що Ви самі доречно вказуєте на те, що просто не видають а гроші кладуть собі в кишеню. Як Ви вважаєте, такий стан речей задовольняє перевізника більше, ніж "громадськість"? То чому б громадськості не замовчувати подібні факти і не сповіщати про їх наявність перевізнику "по гарячим слідам", а не в інеті - де це, щонайменше, офтоп? Чи ви абсолютно впевнені, що вас "пошлють"? Спробуйте (Ви особисто, як я розумію, користуєтесь 25-м? спробуйте :)).

P.S. Перепрошую, що відповідаю за сина... кажу ж: інет - то не саме вдале місце для боротьби із зазначеним злом (але те, що тут було конкретне від конкретних людей - буде перевірене і відповідно "прореаговане").

Driver1
10 Kichkiruk (Driver1)   • 19:35:24, 13 Июля 2009 [Материал]

Прошу вибачення за помилку, на жаль переплутав Ваші Ім'я та По-батькові.
Iваницький
9 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:34:34, 13 Июля 2009 [Материал]

А я, по Вашему, согласен? Меня тоже, знаете ли, "жаба давит" на то, что одним приходится у себя блошек выискивать да придумывать, как угодить максимальному количеству "участников процесса", другие же - на старых корчах и лысой резине забастовки организуют... Я уже не раз подчеркивал - даже 1,25, даже при наличии кредитного груза - были бы вполне рентабельны при грамотной организации движения. И проблема сегодня в том, что многие из здравомыслящих перевозчиков, ударенные не по детски последним решением горсовета - примкнут к отъявленным барыгам. Всё равно пролетят - на 2-х гривнях пассажирооборот упадёт жестоко, особенно с учетом вопиющего неудобства нововодимых схем движения. Но когда поймут - поздно будет.
VadiKO
11 Володимирович (VadiKO)   • 19:35:59, 13 Июля 2009 [Материал]

Цікаво, не вже маршратки їздили б якби було не рентабельно??? Думаю цілком рентабельна ціна. Просто власникам маршрутів потрібно пересісти зі своїх іномарок і трошки затягнути розпоясані ремені... Криза зараз у всіх.
13 Алла   • 20:22:35, 13 Июля 2009 [Материал]

Проблема в тому, що як добиратись жителям сіл до роботи, яка знаходиться у місті? Це для мене болюче питання! Бо живу не в місті. На тролейбус сісти не можу.
Питання не в центральних вулицях. Проблема в тому, що часу не вистачатиме, щоб добиратись до роботи, відвести дитя до садочку, кілька пересадок. А коли жити? Ми ж не у Москві. Нещасні кілька кілометрів перетворюють на години добирання.
Звільнити вулиці???? Звільни, ВЛАДО, вулиці від автівок біля тротуарів.
У вечірній період тролейбусів немає. Маршрутки рятують. На таксі не наїздишся.
14 bol   • 20:37:56, 13 Июля 2009 [Материал]

Якщо власникам маршруток так погано хай віддадуть їх мені.ХА.Ха.ХА,
15 Татьяна   • 20:56:30, 13 Июля 2009 [Материал]

"недостатнім фінансуванням перевезення пільгових категорій населення." - а когда это городские маршрутки льготчиков возили?
VadiKO
23 Володимирович (VadiKO)   • 08:30:59, 14 Июля 2009 [Материал]

Возять, возять... Там є декілька категорій, діти до 7 років, чаес 1А, діти сироти... ну і ще пару категорій героїв...
Outcast
25 АлисА (Outcast)   • 10:05:25, 14 Июля 2009 [Материал]

Да, только они могут перевозить не более одного льготника за раз. Сомневаюсь, что многие пользуются своими льготами в маршрутках (я, к примеру, ни разу за пять лет не воспользовалась - просто влом было).
Tayna37
37 Татьяна (Tayna37)   • 09:59:50, 15 Июля 2009 [Материал]

Вот именно, пока докажешь, что имеешь право ехать, решишь что тебе туда и не надо
Tayna37
36 Татьяна (Tayna37)   • 09:57:38, 15 Июля 2009 [Материал]

Дети до 7 лет не занимающие отдельного места это льготники?
А всех остальных водители стараются отшивать: то группа инвалидности не та, то героизм не по фен-шую, то льготное место уже занято, чего только не наслушаешься, а некоторые просто говорят - нет у нас такого, чтобы льготников возить
16 кучма   • 21:38:07, 13 Июля 2009 [Материал]

мне глубоко начхать на то что маршрутки не будут ходить. я на велике проедусь по делам. кстати, будут ли маршрутки ходить по 2 грн или нет---это решит экономика---не будет спроса---вернут назад цены...все логически просто..если большинство житомирян посчитают что 2 грн много---то просто не будут ездить на маршрутках, а таким образом, маршрутчикам будет накладно возить пару человек
1-10 11-20 21-23
Объявление на ЖЖ инфо: