Завтра 14 липня в Житомирі припиняють рух всі міські маршрутні автобуси. Щодо приміських автобусів, то наразі невідомо, чи вийдуть вони на маршрути.
Як повідомили «
Журналу Житомира», проведення такої акції автоперевізники пояснюють невідповідністю тарифів фактичним витратам, зміною схем руху та недостатнім фінансуванням перевезення пільгових категорій населення.
"Ми просто ставимо машини на профілактику. Кажуть, що завтра прийдуть інші. Та ніхто не прийде, бо збитково працювати ніхто не зможе. Якщо і субвенцій не дають і вартість геть не відповідає затратам. Чомусь усі думають, що перевізники – це люди, які прийшли заробити. Насправді, це люди, які надають послуги тим же людям" – пояснив приватний перевізник Віталій Поляк.
Нагадаємо, що заява про невиїзд на маршрути була зроблена на тому тижні після рішень виконкому та сесії міської ради про підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті та зміни схеми руху маршруток. Особливе незадоволення автоперевізників викликало останнє рішення, зазначає Віталій Поляк.
"Аргумент: є декілька маршрутів, які точно копіюють схему маршрутів тролейбуса. Тоді давайте однаково підходити до всіх. А то одні їздять по кільцю, а тих хто дійсно працює у віддалених районах, хочуть ще далі скинути щоб їх взагалі не було. Для чого міська влада повідкривала ці маршрути? Щоб тепер закривати? То може вони від самого початку були непотрібні".
Секретар міської ради Анатолій Каленський озвучив позиції міської влади.
"На сьогодні є інтереси перевізників і інтереси громади, яку насьогодні представляє Житомирська міська рада. Необхідно думати щоб Трамвайно-тролейбусне управління стало на ноги і працювало як і інші комунальні підприємства. Ясно, що всі хочуть їздити по центральних вулицях, але нікому з перевізників не було надано пріоритету, тому що всі мають бути в рівних умовах"
Питання з перевізниками у Житомирі вирішиться лише після певних домовленостей із владою. Як це вплине на повсякденне життя житомирян – ми будемо повідомляти в наших інформаційних випусках.
"Ну, е... твою мать !!!"
Кто-то обнаглел до беспредела !!! Пока электротранспортники бастовали - у маршрутчиков всё было рентабельным и молчали они в тряпочку и не возникали, и даже хвастались, что за время существования маршрутных автобусов, многие успели по несколько раз обновить свой парк. А как только увидели, что пошли троллейбусникам и трамвайщикам на встречу, то слегка оборзели. Впрочем, некоторые маршрутки принадлежат "высокопосадовцам" Житомирской мэрии, так что забастовка лишний раз повод попросить у самих себя денег. Гады !!!
Пане Ігоре, маю до Вас особисте питання: чи ви знаєте, скільки точно - до людини - було пасажирів на маршруті №25 вчора?
Це я до того, що допоки не введеться жорстка система обліку пасажирів, як в Тролейбусах - там пільговиків не рахують, так і в маршрутних автобусах - де не видають (в більшості випадків квитки) до того часу у громадськості не буде чітких і прозорих цифр, і відповідно всі будуть незадоволені цінами.
P.S. Перепрошую, що відповідаю за сина... кажу ж: інет - то не саме вдале місце для боротьби із зазначеним злом (але те, що тут було конкретне від конкретних людей - буде перевірене і відповідно "прореаговане").
Питання не в центральних вулицях. Проблема в тому, що часу не вистачатиме, щоб добиратись до роботи, відвести дитя до садочку, кілька пересадок. А коли жити? Ми ж не у Москві. Нещасні кілька кілометрів перетворюють на години добирання.
Звільнити вулиці???? Звільни, ВЛАДО, вулиці від автівок біля тротуарів.
У вечірній період тролейбусів немає. Маршрутки рятують. На таксі не наїздишся.
А всех остальных водители стараются отшивать: то группа инвалидности не та, то героизм не по фен-шую, то льготное место уже занято, чего только не наслушаешься, а некоторые просто говорят - нет у нас такого, чтобы льготников возить